Szukaj firmy


Betonex

Informacje ogólne

Firma Betonex jest jednym z głównych producentów zbiorników betonowych. Naszą pozycję na rynku zawdzięczamy zaangażowaniu oraz otwartości na nowoczesne technologie. To one pozwalają nam produkować wyroby konkurencyjne nie tylko pod względem rozwiązań technicznych, ale również atrakcyjnych cenowo. Nasza firma funkcjonuje od ponad 20 lat. Przez ten czas zdobyliśmy cenne doświadczenie oraz wielu stałych klientów, którzy stali się naszą najlepszą wizytówką.

Przez lata rozwijaliśmy z powodzeniem nasz system obsługi klienta, dzięki czemu na chwilę obecną każdy nasz odbiorca może liczyć na fachową pomoc na każdym etapie przeprowadzanego procesu sprzedaży. W naszej codziennej pracy szczególną uwagę przykładamy do ciągłego udoskonalania każdego etapu produkcji. W ten sposób nasze wyroby spełniają wszystkie wymagania, czego najlepszym dowodem są liczne certyfikaty jakości oraz pozytywne opinie wystawiane przez autorytety w naszej branży. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szambo odpowiadające potrzebom każdego budynku bez względu na jego wielkość oraz zastosowanie. Realizujemy zamówienia dopasowane do potrzeb klienta indywidualnego. Zbiornik na szambo wyprodukowany przez firmę Betonex charakteryzuje się ogromną wytrzymałością oraz długim czasem użytkowania. To inwestycja, która w zwraca się w dłuższej perspektywie czasu.

Zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta w celu uzyskania więcej szczegółów na temat naszej działalności. Nasi pracownicy doradzą Państwu, które zbiorniki staną się optymalnym rozwiązaniem dla każdej inwestycji.