Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Bumar Sp. z o.o. Biuro Handlowe we Wrocławiu

Informacje ogólne

Firma Bumar działa od 1971 roku na międzynarodowym rynku sprzętu zbrojeniowego, maszyn budowlanych, górniczych i transportowo-przeładunkowych.

Bumar Sp. z o.o. jest podmiotem dominujacym w GRUPIE BUMAR, która obejmuje 19 spółek produkcyjnych i handlowych polskiego sektora przemysłu zbrojeniowego o specjalizacji amunicyjno-radarowo-rakietowo-pancernej oraz spółki sektora maszyn budowlanych, rolniczych i usług budowlanych.

W strukturze Bumar-u obsługą rynku krajowego zajmuje się Biuro Handlowe we Wrocławiu, specjalizujące się w dostawach maszyn budowlanych, drogowych i górniczych, pojazdów komunalnych, urządzeń małej mechanizacji budownictwa

Na ofertę Biura Handlowego we Wrocławiu składają się, ładowarki, walce, równiarki produkcji chińskiego koncernu Xuzhou Construction Machiniery Group (XCMG) oraz koparki , frezarki oraz urządzenia pneumatyczne produkcji szwajcarskiej firmy VON ARX, oraz inne maszyny małej mechanizacji budownictwa.

Nabycie przez Bumar majątku upadłej Fabryki Maszyn FADROMA S.A (której wyroby są doskonale znane nie tylko w naszym kraju) pozwoliło na oferowanie sprzętu używanego oraz ładowarek po remoncie kapitalnym lub odbudowie (np. nowy silnik, zmiennik momentów i skrzynia biegów lub inny, uzgodniony zakres) wykonanych w oparciu o dokumentację fabryczną.