Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


DENISON

Informacje ogólne

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż oraz wynajem maszyn budowlanych. Nasza firma skoncentrowała się w głównej mierze na maszynach marki JCB ale posiadamy również maszyny innych marek jak Manitou, Komatsu czy Cat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także części zamienne jak i usługę serwisową.

Swoją działalność na rynku polskim rozpoczęliśmy kilkanaście lat temu. Obecnie firmę tworzy zespół ludzi, który świetnie porusza się w tematyce maszyn, budownictwa, jak również biegle posługujący się językami obcymi.

Główną bazę magazynową tworzy teren o powierzchnie 115 000m2 przy głównej trasie E4 w miejscowości Suchoraba. Kolejny punkt znajduje się w Republice Czeskiej w mieście Olomouc, dzięki któremu możemy stale dostarczać naszym kontrahentom maszyny, części zamienne jak i elementy doposażenia maszyn.

Przykładamy szczególną wagę do jakości oferowanych przez nas produktów. Każda z maszyn która do nas przybędzie, jest sprawdzana przez serwis, co daje nam i klientowi tak ważne poczucie bezpieczeństwa i pewność zakupu.

Szerokie kontakty w kraju i poza jego granicami, pozwalają nam ze spokojem patrzeć w przyszłość i wciąż się rozwijać.

Wizja firmy DENISON

Naszą wizą jest stać się firmą pierwszego wyboru, kreującą partnerskie relacje oraz stanowiącą wzór w szybkości i terminowości realizacji.Sprzedaż maszyn budowlanych ,JCB 2CX, JCB 3CX Contractor, JCB 3CX, JCB 4CX, Maszyny budowlane JCB, Sprzedaż maszyn budowlanych Caterpillar, Sprzedaz maszyn budowlanych, Caterpillar 428E, serwis maszyn budowlanych, wynajem maszyn budowlanych, maszyny JCB, JCB, JCB 2CX Streetmaster, JCB