Szukaj firmy


FIRMA KRAJEWSKI

Informacje ogólne

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą druków akcydensowych oraz wykonywaniem wszelkich innych produktów poligraficznych na zamówienie klienta.

DRUKI NA ZAMÓWIENIE - Jeżeli potrzebują Państwo wykonać jakikolwiek druk ściśle dopasowany do Waszych potrzeb, to zapraszamy. Duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji druków gwarantuje Państwa zadowolenie.

ODTWARZANIE STARYCH DRUKÓW - często zdarza się, że ktoś długo i bezskutecznie poszukuje druku, którego nikt już nie produkuje. Wystarczy przesłać nam e-mailem skan takiego druku, a my odtworzymy go i wydrukujemy.

ZAMÓWIENIA JUŻ OD 1 sztuki - można zamówić u nas nawet 1 książkę, czy 1 bloczek według Państwa wzoru. Druk techniką cyfrową takich małych nakładów zapewnia optymalizację kosztów i dobrą jakość produktu.

NIE TYLKO DRUKI - zajmujemy się również produkcją materiałów marketingowych i gadżetów reklamowych takich jak:
- teczki ofertowe z nadrukiem firmowym
- papiery firmowe
- koperty z nadrukiem
- wizytówki
- kalendarze
- ulotki i foldery
- katalogi
- opakowania

NASZA SPECJALNOŚĆ to kompleksowa obsługa klienta. Wykonujemy projekt, skład graficzny, druk i oprawę pracy, którą dostarczamy do klienta. Posiadamy umowę z firmą kurierską, która gwarantuje dostarczanie towaru do każdego miejsca w Polsce w ciągu 24 godzin w następnym dniu roboczym.

ZAPRASZAMY WIĘC KLIENTÓW Z CAŁEJ POLSKI

KOSZT DOSTAWY już od 15 PLN / brutto

PRZY ZAMÓWIENIU POWYŻEJ 500 PLN DOSTAWA GRATIS !!!

Akceptowane formy płatności:
gotówka, przelew

Preferowana forma kontaktu: e-mail
(tą drogą można wysyłać zapytania o cenę, składać zamówienia oraz uzyskać profesjonalną informację o produktach)

WŁASNA DRUKARNIA zapewnia nam pełną kontrolę nad przestrzeganiem właściwego procesu produkcji co gwarantuje dobrą jakość naszych produktów. Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne umożliwiające wykonanie nawet najtrudniejszych prac.

NOWOCZESNY PARK MASZYNOWY oraz stosowanie nowych technologii takich jak druk cyfrowy i sublimacyjny sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać każde zamówienie, od 1 bloczka według Państwa wzoru, a skończywszy na dużych seriach druków z zabezpieczeniami uniemożliwiającymi ich skopiowanie i podrobienie.

SKLEP INTERNETOWY to narzędzie, które ma za zadanie ułatwić Państwu znalezienie i zamówienie poszukiwanych druków. Mogą to Państwo zrobić o każdej porze dnia i nocy, w dzień roboczy lub wolny od pracy, po prostu wtedy kiedy Macie na to czas. W sklepie internetowym można obejrzeć zdjęcie druku, który Państwa interesuje.

W SIEDZIBIE FIRMY NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY DETALICZNEJ !

.