Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


"GRAVIT" Renowacja i konserwacja powierzchni z kamienia naturalnego.

Informacje ogólne

Renowacja, polerowanie, krystalizacja, impregnacja, konserwacja, wyrównywanie, szlifowanie powierzchni, posadzek, podłóg kamiennych, szlifowanie betonu.

Jesteśmy firma działającą na rynku centralnej polski od przeszło dziesięciu lat, świadczymy usługi w zakresie renowacji, szlifowania, polerowania, krystalizacji i impregnacji powierzchni kamiennych (podłogi, posadzki) u klienta.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz miła i fachową obsługę.
Świadczymy usługi na terenie całego kraju i europy
Marmury, granity, konglomeraty i trawertyny są obecnie najczęściej stosowanym budulcem wykończeniowym, a stanowiąc istotną pozycję w kosztach wykonania inwestycji, powinny być fachowo zabezpieczone.

Pomimo iż stwarzają wrażenie trwałości narażone są na szereg niszczących czynników takich jak:
• woda i znajdujące się w niej związki chemiczne
• powietrze zanieczyszczone spalinami i kurzem
• ścieranie posadzek (szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu).

Negatywne skutki wymienionych czynników to szybka utrata poleru, przebarwienia, plamy, ogólne wrażenie brudu oraz kruszenie struktury kamienia.

Stosując nowoczesną technologię renowacji i pielęgnacji kamienia naturalnego uzyskujemy doskonałe efekty końcowe - od lustrzanego blasku do efektu "mokrej podłogi", a co równie ważne po dokonanym zabiegu podłożę kamienne wymaga o wiele mniej pracy przy utrzymaniu go w czystości, brud nie wnika w głąb tylko zostaje na powierzchni, skąd łatwo daje się usunąć, dzięki stosowaniu przez nas najlepszej chemii kamieniarskiej firm AKEMI i GENERAL (prace wykonywane są na mokro nie powodując kurzenia).
Niejednokrotnie renowacja posadzki kamiennej jest tańsza od jej wymiany na płytki ceramiczne.

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.
• pomoc w odbiorach prac od podwykonawców
• prace w godzinach nocnych
• darmowa próba pokazowa na terenie Warszawy i okolic
• świadczymy usługi na teranie całego kraju
• Po zakończeniu usługi możemy zaopatrzyć Państwa w profesjonalne środki do tzw. "codziennej pielęgnacji kamienia" i udzielić w tym zakresie instruktażu.

Pragniemy Państwu zaprezentować sposoby fachowej renowacji i zabezpieczenia kamienia naturalnego.

Renowacja, szlifowanie i polerowanie kamienia naturalnego jest to stosunkowo nowa włoska technologia zapewniająca głęboki, lustrzany połysk, a także żywe kolory podłoża.

Takie efekty otrzymujemy stosując przekładnie obiegowe z nowoczesnymi wkładami diamentowymi. Metoda ta jest o wiele skuteczniejsza pod względem końcowego efektu od metody powszechnie stosowanej w kraju, jaką jest szlifowanie ciężkimi maszynami z tzw. Nerkami.