Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


GUDEPOL

Informacje ogólne

Firma "GUDEPOL" powstała w 1990 r. Początkowo istniała jako hurtownia narzędzi z niewielkim programem urządzeń pneumatycznych. W trakcie rozwoju, dział pneumatyki poszerzał się, aż w latach 1994, 1995 całkowicie zdominował działalność firmy. Sprężarki tłokowe i śrubowe, systemy uzdatniania sprężonego powietrza, narzędzia, armatura, instalacje pneumatyczne, stały się kluczowym zagadnieniem, którym się zajmujemy.

W oparciu o nasz program handlowy, można zbudować linię pneumatyczną od podstaw, to znaczy począwszy od sprężarki, poprzez linię sprężonego powietrza z systemem uzdatniania a skończywszy na urządzeniu pneumatycznym. W zależności od potrzeb technicznych, urządzenia naszej firmy - oczyszczą powietrze z wody, oleju, zanieczyszczeń stałych, oraz zredukują do żądanego ciśnienia.

Stała obecność na europejskich imprezach targowych, tematycznie związanych z pneumatyką, pozwoliła wykształcić naszej firmie, własne nowoczesne rozwiązania oferty handlowej. Co roku wprowadzamy nowości, poprawiamy parametry naszych urządzeń i staramy się być konkurencyjni cenowo.

W trosce o naszych klientów wprowadziliśmy system zarządzania jakością, oparty o normę ISO 9001 - 2000. Wszystkie urządzenia ciśnieniowe oferowane przez, "GUDEPOL" posiadają aktualne dopuszczenia Urzędu Dozoru Technicznego.

W naszej firmie można kupić pojedyncze złącze, jak również zamówić projekt, dostawę, oraz montaż kompletnej instalacji pneumatycznej. "GUDEPOL" posiada własne serwisy w Legnicy i w Warszawie, w których naprawiamy urządzenia w ramach gwarancji, jak i w trakcie eksploatacji. Nasza doświadczona kadra techniczna, stara się rozwiązać każdy problem klienta związany z pneumatyką. Długoletnie dowiadczenie i znajomoć branży, w wielu przypadkach pozwala nam na opracowanie własnych oryginalnych rozwiązań.