Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Gran-Mar

Informacje ogólne

Informacje ogólne
Renowacja, polerowanie, krystalizacja, impregnacja, konserwacja, wyrównywanie, szlifowanie powierzchni, posadzek, podłóg kamiennych, szlifowanie betonu.

Jesteśmy firma działającą na rynku centralnej polski od przeszło dziesięciu lat, świadczymy usługi w zakresie renowacji, szlifowania, polerowania, krystalizacji i impregnacji powierzchni kamiennych (podłogi, posadzki) u klienta.

Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz miła i fachową obsługę.
Świadczymy usługi na terenie całego kraju i europy
Marmury, granity, konglomeraty i trawertyny są obecnie najczęściej stosowanym budulcem wykończeniowym, a stanowiąc istotną pozycję w kosztach wykonania inwestycji, powinny być fachowo zabezpieczone.

Pomimo iż stwarzają wrażenie trwałości narażone są na szereg niszczących czynników takich jak:
• woda i znajdujące się w niej związki chemiczne
• powietrze zanieczyszczone spalinami i kurzem
• ścieranie posadzek (szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu).

Negatywne skutki wymienionych czynników to szybka utrata poleru, przebarwienia, plamy, ogólne wrażenie brudu oraz kruszenie struktury kamienia.

Stosując nowoczesną technologię renowacji i pielęgnacji kamienia naturalnego uzyskujemy doskonałe efekty końcowe - od lustrzanego blasku do efektu "mokrej podłogi", a co równie ważne po dokonanym zabiegu podłożę kamienne wymaga o wiele mniej pracy przy utrzymaniu go w czystości, brud nie wnika w głąb tylko zostaje na powierzchni, skąd łatwo daje się usunąć, dzięki stosowaniu przez nas najlepszej chemii kamieniarskiej firm AKEMI i GENERAL (prace wykonywane są na mokro nie powodując kurzenia).
Niejednokrotnie renowacja posadzki kamiennej jest tańsza od jej wymiany na płytki ceramiczne.

Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta.
• pomoc w odbiorach prac od podwykonawców
• prace w godzinach nocnych
• darmowa próba pokazowa na terenie Warszawy i okolic
• świadczymy usługi na teranie całego kraju
• Po zakończeniu usługi możemy zaopatrzyć Państwa w profesjonalne środki do tzw. "codziennej pielęgnacji kamienia" i udzielić w tym zakresie instruktażu.