Szukaj firmy


INDUSTRIO SERVICE

Informacje ogólne

Szanowni Państwo

Firma Industrio Service powstała w 2004 roku w Warszawie. Jesteśmy firmą polską.

Od początku istnienia nasza firma dostarcza do przedsiębiorstw przemysłowych używane maszyny, linie produkcyjne oraz zbiorniki zarówno w Polsce, jak również w Europie i poza Unią Europejską. Od roku 2021 współpracujemy także z inżynierem i handlowcem z Turcji, który zajmuje się sprzedażą maszyn znajdujących się w naszej ofercie u siebie w kraju, jak również na specyficznym i trudnym rynku na Bliskim Wschodzie. Szczególnie w branży soków i koncentratów.

Jesteśmy skuteczni w znajdywaniu maszyn i urządzeń na konkretne potrzeby naszych klientów. Współpraca z naszymi klientami nie zaczyna się, ani nie kończy wyłącznie na sprzedaży.

Oferujemy szeroki zakres usług obejmujący:
demontaż
załadunek
transport krajowy i międzynarodowy (także ponadgabarytowy)
instalację
uruchomienie i rozruch.

Firma Industrio Service dysponuje szeroką bazą danych na temat maszyn używanych dostępnych w Polsce i za granicą. Każdy z naszych klientów jest dla nas równie istotny i każdego traktujemy indywidualnie oraz z należną mu uwagą. Dlatego zaufało nam już wiele zarówno małych, rodzinnych firm jak również znanych i cenionych na całym świecie koncernów. Na życzenie możemy udostępnić referencje, które udzieliły nam firmy, które nam zaufały.

Szczególnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na możliwość zbycia poprzez naszą firmę zbędnych maszyn i urządzeń. W tym celu zwracamy się z uprzejmą prośbą o kontakt pod numerami telefonów: (0-22) 883-12-40, 883-12-41, 883-22-72, 883-22-73.

Zapraszamy do współpracy
Zespół Industrio Service

Mapa
Zdjęcia
Wideo