Szukaj firmy


OPONEO.PL S.A.

Informacje ogólne

Firma OPONY.COM Sp. z o.o. wpisana została do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy
w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy KRS: 0000177200.

Nasz istniejący od ponad pięciu lat portal tematyczny www.opony.com.pl, będący odpowiedzią na potrzeby informacyjne odbiorców, jest jedynym tego typu miejscem w Polskim Internecie. Prowadzenie go umożliwiło nam nawiązanie kontaktów z najważniejszymi i największymi Polskimi firmami działającymi w branży motoryzacyjnej i spowodowało umocnienie naszej pozycji, jako wiarygodnego źródła informacji, oraz poważnego partnera handlowego.

Prowadząc przez blisko 5 lat internetową sprzedaż opon na terenie Polski zdobyliśmy ogromne doświadczenie w obsłudze klientów. Dzięki ciągłym staraniom o zapewnienie wysokiego standardu usług, nasz sklep internetowy uzyskał wiodącą pozycję jako rzetelny dostawca opon do klienta detalicznego oraz firm. Adres www.opony.com jest dzisiaj dobrze rozpoznawalną marką i dla wielu naszych klientów stanowi gwarancję sprawnej obsługi i najwyższej jakości dostarczanych opon. Od chwili uruchomienia sklepu internetowego w październiku 2000 roku obsłużyliśmy 146.711 klientów, sprzedając prawie 447.111 opon. (dane na dzień 01.08.2006)

Nasz Dział Obsługi Klienta liczy 25 osób, które są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku, w godzinach 8 – 18, oraz w soboty w godzinach 9 – 14, a pod numerami telefonów komórkowych do godziny 20, we wszystkie dni powszednie.

Dla ułatwienia kontaktu z nami, uruchomiliśmy infolinię, gdzie pod numerem 0 801 11 43 43 możecie skontaktować się Państwo z naszymi sprzedawcami, a także specjalistami, którzy służą pomocą we właściwym doborze opon i felg.

Przesyłki dostarczamy klientom na nasz koszt, w czasie 24 godzin od momentu potwierdzenia informacji o wysyłce, lub w innym czasie - zgodnie z umówionym terminem dostawy.

Nasz system, w prosty sposób umożliwia klientom, obserwowanie on-line stanu realizacji swego zamówienia, ułatwiając jednocześnie kontakt z dostarczającym przesyłkę kurierem DHL, w celu ustalenia dogodnej pory jej odbioru w trakcie dnia (w godzinach pracy DHL, w miarę technicznych i logistycznych możliwości określonego kuriera).

W celu ciągłej poprawy jakości pełnionych przez nas usług, jesteśmy w stałym kontakcie z dostarczającą Państwu przesyłki firmą kurierską DHL, a także z kontrahentami zaopatrującymi nas w produkty.

Oprócz intensywnie prowadzonej i obejmującej obszar całego kraju sprzedaży detalicznej, stworzyliśmy program TWOJA FLOTA, w którym zajmujemy się obsługą klientów flotowych, posiadających własny park pojazdów. Zainteresowanych szczegółami prosimy o kontakt.

Nasze produkty to: opony letnie, opony zimowe, opony całoroczne, felgi stalowe i aluminiowe, łańcuchy śniegowe.
Sprzedajemy detalicznie i hurtowo.

Mapa
Zdjęcia
Wideo