Szukaj firmy


P.H.U. Lak-Serwis Krzysztof Strzałek

Informacje ogólne

Firma, działa już, od ponad 10 lat. Podstawowy zakres działalności, to chemia budowlana, urządzenia do natrysku i transferu różnych produktów płynnych. Nasz obszar działania, to województwo mazowieckie w temacie chemii budowlanej, urządzenia do natrysku i transferu cieczy sprzedajemy w całym kraju. Pomagamy naszym klientom w doborze najbardziej właściwych produktów, w razie konieczności, szkolimy obsługę urządzeń. Firmy współpracujące to: Kremlin, Meex, Versamatic.
Proponujemy następujące grupy produktów:

- plastyfikatory do wylewek, galanterii betonowej, betonu towarowego, w tym do prac zimowych do -8°C, przyśpieszacze wiązania betonu, uszczelniacze betonu.

- domieszki do zapraw murarskich, klejowych i tynków w postaci płynnej i w proszku, umożliwijące prace glazurnicze, dociepleniowe, murarskie czy tynkarskie w warunkach dodatnich i ujemnych do -8°C

- zmywacze wykwitów oraz plam olejowych.

- preparat do szybkiego usuwania grzybów pleśniowych pojawiających się w postaci czarnych, szarych, czy zielonych nalotów na powierzchniach ścian, okien podłóg itp

- impregnaty zabezpieczające przed szkodliwym działaniem wody, do ścian, podłóg betonowych, piaskowca, drewna, kostki brukowej, dachówki cementowej. Występują one w postaci bezbarwnej i koloryzyjącej.

- grunty pod farby, zaprawy klejowe i tynki, ogólnego stosowania i głęboko penetrujące.

- przeciwogniowy impregnat do drewna, czyniący je materiałem niezapalnym.