Szukaj firmy


Rothlehner - podesty ruchome Sp. z o.o.

Informacje ogólne

Rothlehner - podesty ruchome sp. z o.o. stanowi część grupy Rothlehner działającej na rynku podestów ruchomych od ponad 35 lat. Obrót grupy Rothlehner, która posiada udziały u swoich kluczowych dostawców wynosi 35 milionów Euro. Na naszym koncie możemy zaznaczyć ponad 8000 sprzedanych zwyżek, podnośników nożycowych oraz urządzeń specjalistycznych służących do pracy na wysokościach, z których zdecydowana większość znajduje się również pod naszą stałą opieką serwisową. Zajmujemy się sprzedażą fabrycznie nowych oraz używanych maszyn renomowanych marek takich jak: podnośniki koszowe Denka Lift, podesty samojezdne PB Lift Technik, zwyżki montowane na samochodach GSR, podnośniki specjalistyczne Falcon Spider oraz Blue Lift. Od 2009r. posiadamy również krajowe przedstawicielstwo fińskiej firmy Bronto Skylift, uznanego producenta najwyższych podnośników koszowych na świecie.

W Polsce firma funkcjonuje od 1998 roku. Sprzedaż podestów ruchomych, wynajem podnośników oraz serwis to trzy główne filary jej działalności. Korzystając z naszych usług, nie tylko wstępują Państwo w posiadanie technicznie doskonałego sprzętu, ale również zyskują Państwo gwarancję jego długowieczności, dzięki stałemu dostępowi do części zamiennych i profesjonalnego serwisu. W czasach, gdy terminowość i niezawodność są podstawą sukcesu dobrze prosperującego przedsiębiorstwa , skuteczny serwis blisko klienta jest naszym niezaprzeczalnych atutem.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: podnośniki montażowe montowane na samochodach, podnośniki nożycowe, wysięgniki teleskopowe oraz specjalistyczne podesty robocze na gąsienicach jak i montowane na przyczepach. Oferowany sprzęt używany stanowią maszyny o młodych rocznikach i niewielkim przebiegu, pochodzące z udokumentowanego źródła i charakteryzujące się zaawansowaną technologią produkcji oraz wysoką sprawnością techniczną. Przed sprzedażą poddawane są szczegółowej weryfikacji i wymaganym naprawom.

Firma Rothlehner - podesty ruchome sp. z o.o. zatrudnia wysokiej klasy specjalistów i doświadczonych pracowników, którzy pozostają do Państwa dyspozycji podczas całego procesu sprzedaży i użytkowania maszyny.