Szukaj firmy


Stone Design

Informacje ogólne

Oferujemy Państwu szeroką gamę produktów z kamienia naturalnego. Jesteśmy prężnie rozwijającym się producentem i dystrybutorem materiałów kamiennych. Pragnąc dopasować się do wszystkich Państwa potrzeb chętnie podejmiemy współpracę zarówno z klientami indywidualnymi jak, również biurami architektonicznymi, projektowymi czy firmami budowlanymi.
Nasza oferta obejmuje m. in. panele z kamienia naturalnego, które umieszczone są bądź to na podstawie betonowej, bądź klejone żywicą poliestrową. Są to zarówno panele z kwarcytu, łupka, gnejsu, piaskowca, czy szarego kamienia naturalnego.Każdy z paneli zapewnia Państwu łatwe, szybkie, estetyczne i układanie poszczególnych elementów. Panele z kamienia naturalnego znajdują zastosowanie zarówno na zewnątrz budynków, jako element dekoracji fasad, elewacji, murów zewnętrznych, jak również idealnie nadają się do dekoracji wewnętrznych powierzchni.
Posiadamy również kamienne płytki z analogicznych rodzajów kamienia naturalnego. Płytki kamienne tak jak panele idealnie znajdują zastosowanie przy elewacjach budynków, a dodatkowo mogą stanowić wspaniałe rozwiązanie na posadzkach. Rodzaj, jak i odcienie zarówno paneli i płytek kamiennych pozwala na połączenie obu tych rozwiązań, co zapewnia pełne wydobycie piękna i istoty przestrzeni z kamienia naturalnego. Płytki tak jak panele kamienne dostępne są z łupka, kwarcytu, wapienia, piaskowca, bazaltu, jak również granitu, marmuru, czy trawertynu w rożnych rozmiarach i grubościach.
Działamy na terenie województwa mazowieckiego, jak również całej Polski.Współpracujemy z wieloma specjalistami z branży kamieniarskiej, dlatego też pragniemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę włączając w to np. docięcie kamienia do odpowiednich wymiarów w przypadku blatów kuchennych, schodów czy parapetów.
- panele kamienne
- panele z kamienia naturalnego
- płytki z kamienia naturalnego
- płytki formatyzowane z kamienia naturalnego
- kwarcyt
- łupek
- piaskowiec
- wapień
- bazalt
- granit
- marmur
- trawertyn
- kamień na elewacje, fasady
- kamień do dekoracji wnętrz
- kamieniarstwo
- rożne odcienie, wymiary i materiały kamienia naturalnego
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, kontaktu jak również odwiedzin biura zlokalizowanego w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna w celu zapoznania się z szczegółową ofertą. www.stonedesign.net.pl