Dodaj ofertę za darmo

Szukaj firmy


Twój Dom

Informacje ogólne

Biuro Obrotu Nieruchomościami "Twój Dom" rozpoczęło swoją działalność w listopadzie 1997 roku. Posiadamy licencję zawodową nr 2936. Nie poprzestajemy jednak na uzyskanym na przestrzeni lat doświadczeniu, stale podnosimy Nasze kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, sympozjach, kongresach oraz targach Rynku Nieruchomości. Wyznajemy zasadę, że sukces zależy od silnej koncentracji na Kliencie i Jego oczekiwaniach oraz na zapewnieniu bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.
Świadectwem tego są setki zadowolonych z Naszych usług Klientów. Od samego początku działalności, oprócz Klientów Indywidualnych, współpracujemy z Instytucjami.
Do Naszych kontrahentów należeli między innymi:
Bank PEKAO S.A., Wielkopolski Bank Kredytowy, koncern kosmetyczny "Rossman", koncern optyczny "Filemann", spółka paliwowa "DEA", koncern "Rewe", Towarzystwo Ubezpieczeniowe "Commercial Union", Generalny Inspektorat Celny, koncerny handlowe: "Takpol", "Żabka", "Biedronka", Biuro Podróży "Neckerman" oraz wielu innych.
Jesteśmy dumni z tego, że zaufało nam tak wielu. Decydujący jest sposób, w jaki obsługujemy Naszych Klientów. Nasi maklerzy wyróżniają się kompetencją, wykazują jedność w działaniu, starają się ulepszać relacje z Kontrahentami poprzez terminowość, dokładność, profesjonalizm oraz osobiste zaangażowanie.
Rozwiązujemy wszystkie problemy, traktujemy to jako okazję do wyjątkowej usługi. Działamy w oparciu o zasady oceny bezpieczeństwa przedsięwzięcia, kreatywność i jedność z Klientem. Zawsze szukamy sposobów poprawy działania oraz zachęcamy do innowacyjnego myślenia.