Dodaj ofertę za darmo
Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

DAAR Personal Service GmbH

Dodano: 2017-05-29

Kontakt

Liczba wyświetleń: 139

Oferta sprzedaży

Cieśla szalunkowy - praca w Niemczech

Obowiązki

wykonywanie szalunków i konstrukcji drewnianych
prace stolarskie na budowach
inne charakterystyczne dla tego stanowiska

Profil ka... Obowiązki

Profil kandydata:

doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane 3-5 lat)
wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe
dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy
dobra organizacja pracy
umiejętność czytania rysunków
prawo jazdy B + samochód - mile widziane
mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie 10 € / h (brutto) + dieta 40 € netto za każdy przepracowany dzień
praca od 06.06.2017
pomoc w zakwaterowaniu
możliwość rozwoju zawodowego
praca w regionie Saksonia-Anhalt (Osterfeld - D06721)

Dodajesz więcej ofert w Budowa.com.pl? Załóż konto za darmo