Dodaj ofertę za darmo
Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

Agencja Pośrednictwa PRacy FindStaff

Dodano: 2017-08-25

Kontakt

Liczba wyświetleń: 133

Oferta sprzedaży

Dociepleniowiec/pomocnik, Francja –1600 euro netto/msc

Dla naszego Klienta Firmy współpracującej z Firmą działającą na terenie Francji poszukujemy osób na dwa stanowiska:

Miejsce pracy: Francja

Zakres obowiązków:
• Izolacja termiczna budynków od wewnątrz - głównie wełną mineralną, dodatkowo pianką izolacyjną.
Wymagania:
• Styczność z techniką docieplania wełną/pianką – szczególnie technika docieplania wełną
• Chęć podjęcia współpracy i nauki docieplania
• Mile widziana znajomość języka francuskiego (nie jest to warunek konieczny)
Oferujemy:
• Projekt długofalowy
• Umowę o pracę
• Stawkę godzinową: 12,40 euro/h (152h/miesiąc)
• Pracę w zespołach 2-osobowych
• Samochód, którym dociepleniowcy będą jeździć do klientów i na trasie magazyn materiałów- mieszkanie
• Zapewnione i opłacone zakwaterowanie

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@findstaff.pl z dopiskiem „Dociepleniowiec/pomocnik, Francja” .

Dodajesz więcej ofert w Budowa.com.pl? Załóż konto za darmo