Dodaj ofertę za darmo
Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

Human Resources

Dodano: 2015-07-24

Kontakt

Liczba wyświetleń: 436

Oferta kupna

PRACA: Regionalny Przedstawiciel Handlowy, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i... Human Resources Poland (Hr.pl), to założone w 2000 roku doradztwo personalne, z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.

Dla naszego klienta, firmy z branży budowlanej o długiej tradycji, zajmującej się m.in. produkcją gotowych wyrobów betonowych i działalnością deweloperską poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
Lokalizacje: Tarnów, małopolskie, podkarpackie, świętokrzyskie

Obowiązki:
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na produkowane przez firmę studnie betonowe oraz prefabrykaty betonowe,
Praca na terenie województw: małopolskiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego,
Definiowanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań,
Rejestrowanie zapytań ofertowych i ofert sprzedaży,
Realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych,
Organizacja transportu i obsługa wysyłki towarów,
Prowadzenie dokumentacji księgowej,
Szczegółowe raportowanie prowadzonych działań.

Wymagania:
Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
Wykształcenie średnie techniczne, mile widziane z branży budowlanej,
Zdolności negocjacyjne,
Znajomość technik sprzedaży oraz zasad obsługi klienta,
Efektywne organizowanie pracy własnej,
Umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
Prawo jazdy kat. B,
Bardzo dobra znajomość obsługi programu Microsoft Office.

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia od sprzedaży,
Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon,
Pracę w miłej atmosferze.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacje@hr.pl

Kategoria

Dodajesz więcej ofert w Budowa.com.pl? Załóż konto za darmo