Dodaj ofertę za darmo
Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

Agencja Pośrednictwa PRacy FindStaff

Dodano: 2017-09-08

Kontakt

Liczba wyświetleń: 134

Oferta sprzedaży

Szpachlarz/tynkarz - Holandia, Amsterdam – 1900 euro netto/msc

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Holandii poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: 6 tynkarzy do: Holandia- Amsterdam, 1 tynkarz do Holandia - Eindhoven

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie tynków tradycyjnych ręcznych i/lub tynków maszynowych

Wymagania:
• Minimum 4 ostatnie lata doświadczenia na w/w stanowisku
• Własne narzędzia ręczne
• Własny samochód + prawo jazdy kat. B
• Komunikatywny język angielski lub język niemiecki
• Mile widziany duet – w takim przypadku tylko jeden z pracowników musi mówić po angielsku lub niemiecku

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
• Pracę 40h/tydzień
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę – jednoosobowy pokój pod klucz
• Wynagrodzenie co tydzień – 475 euro netto/tydzień
• Stawka godzinowa około 12 euro netto/h

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@findstaff.pl z dopiskiem „Szpachlarz-Holandia”

Kategoria

Dodajesz więcej ofert w Budowa.com.pl? Załóż konto za darmo