Dodaj ofertę za darmo
Załóż konto na portalu i dodawaj swoje oferty za darmo.

Szukaj ofert

Find Staff

Dodano: 2014-09-24

Kontakt

Liczba wyświetleń: 351

Oferta sprzedaży

spawacz 141 T P

Stanowisko: Spawacz 141
Miejsce pracy: Dortmund (Niemcy)
Ilość wakatów: 2
Zakres obowiązków:
• Spawanie metoda 141 konstrukcji stalowych lub rur
• Transport i szlifowanie elementów
• Praca na wysokości do 3 metrów
Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku (minimum 2 lata)
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Aktualne uprawnienia
• Własny samochód + prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na czas nieokreślony na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe)
• Pełne ubezpieczenie niemieckie
• Atrakcyjne wynagrodzenie 12,50 Euro netto/h wypłacane już po tygodniu pracy
• Możliwość wzięcia nadgodzin

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: office@findstaff.pl z dopiskiem „Spawacz 141 Niemcy” lub kontakt telefoniczny: 601-641-889

Dodajesz więcej ofert w Budowa.com.pl? Załóż konto za darmo