Dam pracę

Cieśla/Zbrojarz/Murarz - Belgia

Miejsce pracy: Sopot, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: mile widziany angielski
Oferent: Rok
Osoba kontaktowa: Izabela Dzwonkowska
Adres: Biwakowa 47
Gdańsk
Telefon: 605951854
Data publikacji: 2017-11-16
Oferta ważna do: 2017-10-13

Zakres obowiązków

Masz marzenia i chcesz je zrealizować?....
Chcesz osiągnąć niezależność finansową?...
Chcesz zdobyć doświadczenie w pracy za granicą?...
My Ci w tym pomożemy!!!!!
Firma budowlana z 15letnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową w Belgii, kontraktowana wyłącznie dla największych podmiotów budowlanych, poszukuje kandydatów na stanowiska:
- Murarz (klinkier, bloki wielkoformatowe)
- Cieśla (szalunki systemowe)
- Zbrojarz
Wymagania
• Doświadczenie na ww. stanowisku
• Praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych, klinkierze jak i blokach wielkoformatowych SILKA murowanych z mini-kranika.
• Praktyczna znajomość prac szalunkowych i zbrojarskich.
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej szansą awansu.
• Certyfikat VCA - mile widziany
• Sumienność, dokładność, systematyczność.
• Wysoka kultura i organizacja pracy.
• Mile widziane będą uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych.
Oferujemy
• Wysokie wynagrodzenie
• Stabilność i ciągłość zatrudnienia.
• Terminowość wypłaty wynagrodzeń.
• Pracę na prestiżowych budowach w kraju oraz za granicą.
UWAGA!
Preferujemy osoby prowadzące działalność gospodarczą.
Dodatkowo
Chętnie zatrudniamy zorganizowane brygady.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email: rekrutacja@snstrukton.com

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Liczba wyświetleń: 190