Dam pracę

Cieśla szalunkowy-Holandia -1900 euro/netto+kwatera!

Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Data publikacji: 2017-06-19
Oferta ważna do: 2017-07-19

Zakres obowiązków

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla swojego holenderskiego Klienta poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia

Mile widziane grupy dwuosobowe, wówczas tylko jedna musi znać język i posiadać samochód!!!

Zakres obowiązków:
• Wykonywanie prac ciesielsko- szalunkowych
• Praca na dużych wysokościach zarówno przy tunelach, mostach, jak i mniejszych konstrukcjach np. domach

Umiejętności

• 4 lata bieżącego doświadczenia
• Własny samochód+ prawo jazdy kat. B
• Podręczne narzędzia pracy
• Język niemiecki lub angielski w stopniu komunikatywnym!
• Mile widziane VCA!

Doświadczenie

• Stałe zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• Wynagrodzenie podstawa 1900 EURO/NETTO + dodatki za nadgodziny

Liczba wyświetleń: 27