Dam pracę

Cieśla/Zbrojarz (Belgia / Holandia)

Miejsce pracy: Belgia / Holandia, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Do uzgodnienia
Języki: angielski na poziomie podstawowym
Oferent: SN Strukton Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Joanna Gąsiorowska
Adres: Biwakowa 47
Gdańsk
Telefon: 58 679 58 42
Data publikacji: 2018-06-05
Oferta ważna do: 2018-06-19

Zakres obowiązków

Wykonywanie prac związanych z przygotowywaniem i zalewaniem zbrojeń

Umiejętności

Praktyczna znajomość prac szalunkowych i zbrojarskich
Doświadczenie w pracy przy murach tradycyjnych, klinkierze i blokach wielkoformatowych SILKA murowanych z mini-kranika
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej będzie dużym atutem (jako szansa awansu)
Certyfikat VCA – mile widziany
Uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych (jako dodatkowy atut)

Doświadczenie

OFERUJEMY:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Terminowość wynagrodzeń
Stabilne zatrudnienie
Elastyczne formy współpracy – umowa o pracę lub działalność gospodarcza
Realizowanie renomowanych projektów dla zagranicznych InwestoróW
Wsparcie przy załatwianiu formalności

Zapraszamy do kontaktowania się z nami!
rekrutacja@snstrukton.com
Zakładka Oferty Pracy na naszej stronie internetowej
www.snstrukton.com

Liczba wyświetleń: 339