Dam pracę

Cieśla, Zbrojarz, Murarz

Miejsce pracy: Belgia, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: SN Strukton Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Martyna Sylka
Adres: Fryderyka Chopina 38
Sopot
Data publikacji: 2016-02-15
Oferta ważna do: 2016-03-16

Zakres obowiązków

Firma budowlana z 15letnią historią i ugruntowaną pozycją rynkową, kontraktowana wyłącznie dla największych podmiotów budowlanych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

- Murarz (klinkier, bloki wielkoformatowe)

- Cieśla (szalunki systemowe)

- Zbrojarz

Wymagania

- Doświadczenie na jednym z ww. stanowisk min. 5 lat.

- Praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych, klinkierze jak i blokach wielkoformatowych SILKA murowanych z mini-kranika.

- Praktyczna znajomość prac szalunkowych i zbrojarskich.

- Mile widziane będą uprawnienia do obsługi maszyn budowlanych.

- Sumienność, dokładność, systematyczność.

- Umiejętność czytania dokumentacji technicznej szansą awansu.

Oferujemy

- Wysokie wynagrodzenie.

- Stabilność i ciągłość zatrudnienia.

- Terminowość wypłaty wynagrodzeń.

- Pracę na prestiżowych budowach krajowych oraz zamiennie za granicą.

UWAGA!

Preferujemy osoby prowadzące działalność gospodarczą.

Chętnie zatrudniamy zorganizowane brygady.

Liczba wyświetleń: 563