Elektryk- Monter szaf sterowniczych– Niemcy-2240 euro-niemiecka umowa!

Miejsce pracy: Poznań, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Data publikacji: 2017-05-11
Oferta ważna do: 2017-06-10

Zakres obowiązków

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy-Osnabrück
Obowiązki
• Okablowanie szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną
• Montaż instalacji elektrycznych

Umiejętności

Wymagania
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe
• Minimum 2-letnie doświadczenie na w/w stanowisku
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

Doświadczenie

Oferujemy
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę na start
• Wynagrodzenie podstawa 14,00 euro/brutto + dodatki za nadgodziny+24 dni urlopu

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji na praca@findstaff.pl z dopiskiem w tytule „Monter szaf sterowniczych- Niemcy”

Liczba wyświetleń: 153