Dam pracę

Hydraulik- Frankfurt a.M. -12 euro/netto/h+kwatera

Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Data publikacji: 2017-06-18
Oferta ważna do: 2017-07-18

Zakres obowiązków

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla Klienta z Niemiec poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy-Frankfurt
Mile widziane grupy dwuosobowe! Wówczas tylko jedna musi znać komunikatywnie język niemiecki i posiadać auto!
Zakres obowiązków:
• Poszukujemy 10 hydraulików do pracy przy renowacji oraz zakładaniu nowych instalacji gazowych, wodnych oraz urządzeń sanitarnych.

Umiejętności

Wymagania:
• Minimum 4 lata bieżącego doświadczenia na w/w stanowisku
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Podręczne narzędzia pracy
• Prawo jazdy kat. B + własny samochód

Doświadczenie

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe)
• Wynagrodzenie 12,00 euro/netto za godzinę+ dodatki za nadgodziny

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@findstaff.pl z dopiskiem „Hydraulik Niemcy ”

Liczba wyświetleń: 115