Dam pracę

Kierownik Budowy

Miejsce pracy: Częstochowa, Śląskie
Typ zatrudnienia: Do uzgodnienia
Oferent: Leader Service Sp. z o.o.
Osoba kontaktowa: Barbara Kiesiewicz
Adres: Wadowicka 6C
Kraków
Data publikacji: 2010-08-06
Oferta ważna do: 2010-09-05

Zakres obowiązków

Leader Service Sp. z o.o. jako Agencja Doradztwa Personalnego posiadająca certyfikat o numerze rejestru 669, dla swojego Klienta - firmy budowlanej, poszukuje osoby na stanowisko:

Nr ref.: KB/08

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
- przygotowanie, realizację, nadzór robót budowy
- organizację pracy podległych pracowników i podwykonawców.
- bezpośredni nadzór realizacji robót instalacyjnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji

Wykształcenie

wyższe, kierunkowe

- uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych- uprawnienia ogólnobudowlane
- minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika Robót

Doświadczenie

- wykształcenie kierunkowe
- umiejętność organizowania czasu pracy podległego zespołu

Oferujemy:
- zawarcie umowy o współpracę
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- pracę w stabilnej firmie
- narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Liczba wyświetleń: 1234