Dam pracę

Kierownik działu projektowego Numer referencyjny: P/02

Miejsce pracy: Opole, Śląskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Hands To Work
Osoba kontaktowa: Hands To Work
Adres: Dubois 5/1
Opole
Data publikacji: 2009-09-21
Oferta ważna do: 2009-10-05

Zakres obowiązków

• Planowanie oraz kalkulacja kosztów konstrukcji stalowych
• Analiza rysunków i projektów
• Koordynacja terminowości realizacji projektów
• Współpraca z działem sprzedaży
• Zarządzanie zespołem projektantów
• Raportowanie bezpośrednio do przełożonych

Wykształcenie

Wyższe

Umiejętności

• Wykształcenie wyższe: inżynier budownictwa
• Doświadczenie w dziale projektowym
• Mile doświadczenie w pracy z grupą lub koordynowanie grupą
• Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Komunikatywność i otwartość
• Świadomość kosztowa i umiejętności analizy

Doświadczenie

Oferujemy
• Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

Miejsce pracy: woj. Śląskie / Myszków

Cv oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres praca@handstowork.pl lub kontakt telefoniczny 723 328 771
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Liczba wyświetleń: 1233