Dam pracę

Malarz- Niemcy-wyjazdy w duecie-11,50 euro/netto/h!

Miejsce pracy: Poznań, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Data publikacji: 2017-05-23
Oferta ważna do: 2017-06-22

Zakres obowiązków

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: Niemcy- różne lokalizacje

Szukamy osób do pracy w Niemczech na stanowisku malarza. Mile widziane grupy dwuosobowe, wówczas tylko jedna musi znać komunikatywnie język niemiecki!

Zakres obowiązków:
• Samodzielne wykonywanie wszelkich prac malarskich tj.: szlifowanie, malowanie, gruntowanie, lakierowanie itd. zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków

Umiejętności

Wymagania:
• Minimum 4 lata doświadczenia na w/w stanowisku
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Prawo jazdy kat. B + własny samochód

Doświadczenie

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• Wynagrodzenie 11,50 euro/netto za godzinę+ dodatki za nadgodziny
• Możliwość wyjazdu w duecie!

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@findstaff.pl z dopiskiem lub „Malarz Niemcy”

Liczba wyświetleń: 168