Malarz budowlany- Holandia- 1800 euro/netto-praca od zaraz!!!

Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Data publikacji: 2017-06-26
Oferta ważna do: 2017-07-26

Zakres obowiązków

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla swojego niemieckiego Klienta poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia
Zakres obowiązków: szukamy 10 malarzy do wszelkiego rodzaju prac malarskich tj. malowanie, szlifowanie, gruntowanie itd. Prace zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Mile widziane grupy dwuosobowe!

Umiejętności

Wymagania:
• Każdy kandydat powinien posiadać przynajmniej 4-letnie bieżące doświadczenie na w/w stanowisku
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego , UWAGA: w przypadku wyjazdu w grupach 2-osobowych, tylko jedna osoba musi znać język!
• Prawo jazdy kat. B+ własny samochód (warunek konieczny!!!)
• Podręczne narzędzia pracy

Doświadczenie

Co oferujemy?:
• Holenderską umowę o pracę
• Ubezpieczenie zdrowotne
• Stawkę 1800 euro/netto miesięcznie+ dodatki za nadgodziny
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe!)
• Możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ!

Osoby zainteresowanie prosimy o przesyłanie CV na adres praca@findstaff.pl z dopiskiem „Malarz-Holandia”.

Liczba wyświetleń: 212