Maszynista do obsługi poziomowej wiertarki-Holandia-12 euro/netto/h+kwatera

Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Data publikacji: 2017-04-19
Oferta ważna do: 2017-05-19

Zakres obowiązków

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Holandii poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
• Prowadzenie poziomowych wiertarek przy odwiertach lub przy budownictwie głębokościowym

Umiejętności

Wymagania:
• Minimum 4 lata bieżącego doświadczenia przy pracy na w/w stanowisku
• Język niemiecki lub angielski na poziome komunikatywnym
• Własny samochód+ prawo jazdy kat. B
• Podręczne narzędzia pracy
• Numer sofi
• VCA

Doświadczenie

Oferujmy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokój jednoosobowy)
• Wynagrodzenie 12.00 euro/netto/h+ dodatki za nadgodziny

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@findstaff.pl z dopiskiem „Maszynista do obsługi wiertarki ” .

Liczba wyświetleń: 179