Monter podłóg z suchego betonu (jastrych)-Niemcy-11,50 euro/h

Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Data publikacji: 2017-06-16
Oferta ważna do: 2017-07-16

Zakres obowiązków

Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff aktualnie dla swojego Klienta z Niemiec poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy- Niemcy

Zakres obowiązków:
• Gruntowanie
• Wyrównywanie podłoża przy pomocy jastrychu

Umiejętności

Wymagania:
• Minimum 2- letnie doświadczenie zawodowe na w/w stanowisku
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność i staranność pracy

Doświadczenie

Oferujemy:
• Wynagrodzenie: 11,50 euro/brutto/h + dodatki za nadgodziny
• Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Pomoc w znalezieniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV na adres praca@findstaff.pl dopisując w tytule wiadomości „Monter podłóg z suchego betonu”.

Liczba wyświetleń: 23