Dam pracę

Murarz/ Monter elementów wapienno-piaskowych

Miejsce pracy: Poznań, Cały kraj
Języki: • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Data publikacji: 2016-03-14
Oferta ważna do: 2016-03-28

Zakres obowiązków

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Holandii poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:
• Montaż i sklejanie bloczków wapienno-piaskowych

Umiejętności

• Własny samochód+ prawo jazdy kat. B
• Język niemiecki lub angielski na poziome komunikatywnym

Doświadczenie

• Minimum 4 ostatnie lata doświadczenia w pracy na w/w stanowisku

Mile widziane:
• Doświadczenie w operowaniu małym dźwigiem

Oferujmy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
• Wynagrodzenie 11,50 EURO/NETTO+ dodatki za nadgodziny

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: praca@findstaff.pl z dopiskiem „Murarz Holandia ”

Liczba wyświetleń: 561