Dam pracę

Murarz- cegły ceramiczne-Holandia

Miejsce pracy: Rotterdam, Cały kraj
Języki: • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Data publikacji: 2016-06-21
Oferta ważna do: 2016-07-05

Zakres obowiązków

• Wykonywanie prac murarskich związanych ze stanowiskiem pracy

Umiejętności

• Podręczne narzędzia pracy
• Prawo jazdy kat. B +własny samochód
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• VCA

Doświadczenie

Minimum 4 ostatnie lata doświadczenia na w/w stanowisku

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
• Kwaterę opłaconą przez pracodawcę
• Możliwość wyjazdu w duecie (wówczas tylko jedna osoba musi posiadać samochód)
• Atrakcyjne wynagrodzenie 11,00 EURO/NETTO /h+ dodatki za nadgodziny

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające w/w wymagania prosimy o przesyłanie aplikacji na adres praca@findstaff.pl z dopiskiem w tytule „Murarz- Holandia”

Liczba wyświetleń: 582