Dam pracę

Operator CNC - Wschowa - umowa o pracę - 3500 zł/netto

Miejsce pracy: Wschowa, Lubuskie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: --
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Grunwaldzka 19/6
Poznań
Data publikacji: 2017-05-26
Oferta ważna do: 2017-06-09

Zakres obowiązków

Dla naszego Klienta Firmy działającej w obszarze produkcji poszukujemy pracownika na stanowisko:

Operator CNC

Miejsce pracy: Wschowa – woj. Lubuskie

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie maszyn CNC do produkcji oraz ich obsługa
- Samodzielne programowanie maszyn CNC
- Kontrola jakości wykonanych elementów zgodnie z obowiązującymi standardami produkcyjnymi

Wykształcenie

Umiejętności

Wymagania:
- Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość rynku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami i przyrządami pomiarowymi.
- Analityczne myślenie

Doświadczenie

Oferujemy:
- Umowę o pracę
- Pakiet szkoleń branżowych
- Pracę w dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Wynagrodzenie: wynagrodzenie w przedziale od 2000 – 4000 zł/netto (do negocjacji)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: office@findstaff.pl
z dopiskiem w tytule wiadomości „Operator CNC”

Po otrzymaniu zgłoszenia udzielimy szczegółowych informacji na temat oferty oraz potencjalnego pracodawcy.

Liczba wyświetleń: 360