Dam pracę

Regionalny Kierownik Sprzedazy

Miejsce pracy: Łódzkie
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Języki: j.angielski w stopniu komunikatywnym
Oferent: BMJ Doradztwo Personalne Sp. z o. o.
Osoba kontaktowa: Justyna Lisińska
Adres: Za Bramką 9/3
Poznań
Telefon: 61 851 71 96
Data publikacji: 2013-04-18
Oferta ważna do: 2013-05-18

Zakres obowiązków

- podtrzymywanie kontaktów z dystrybutorami w regionie (cykliczne wizyty),
- monitoring rynku inwestycyjnego, budowlanego ze szczególnym uwzględnieniem Łodzi, Warszawy, Lublina i Krakowa,
- pozyskiwanie nowych klientów tj. wykonawcy – montażyści, kierownicy budów, firmy wykonawcze, inwestycje, architekci i projektanci,
- poszukiwanie partnerów biznesowych wśród firm wykonawczych,
- nadzór nad całościową opieką nad klientem,
- raportowanie w cyklu tygodniowym do przełożonego.

Wykształcenie

wyższe (mile widziany profil techiczny)

Umiejętności

- wysokiej komunikatywności i zorientowania na cele,
- dyspozycyjności,
- znajomości obsługi pakietu MS Office,
- prawa jazdy kat. B.

Doświadczenie

- doświadczenie w pracy w obsłudze rynku inwestycyjnego, firm wykonawczych i architektów,
- znajomości wskazanego terenu lub jego części.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133)”, z podaniem w temacie nr ref.: RKS/04
na adres: biuro@bmj.poznan.pl
BMJ Doradztwo Personalne, ul. Za Bramką 9/3
nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia – 1525

Liczba wyświetleń: 982