Dam pracę

Spawacz 111 - z językiem niemieckim - 12/13 euro/netto

Miejsce pracy: Niemcy, Cały kraj
Typ zatrudnienia: Pełny etat
Oferent: Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff
Osoba kontaktowa: Paulina Wasiak
Adres: Szamarzewskiego
Poznań
Telefon: 601641889
Data publikacji: 2014-08-26
Oferta ważna do: 2014-09-09

Zakres obowiązków

Dla naszego Klienta Firmy działającej na terenie Niemiec poszukujemy osób
z doświadczeniem na stanowisku:

Stanowisko: Spawacz Elektrodą 111 P Niemcy
Miejsce pracy: Niemcy- Dortmund

Ilość wakatów: 2
Zakres obowiązków:
• Spawanie konstrukcji stalowych elektrodą 111

Umiejętności

Wymagania:
• min. 2 letnie doświadczenie w zakresie spawania konstrukcji stalowych,
• aktualne uprawnienia do spawania 111 P, grupa materiałowa 1.1, czarna stal
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• Własny samochód + prawo jazdy kat. B
• Dyspozycyjność do pracy od zaraz

Doświadczenie

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na czas nieokreślony na podstawie niemieckiej umowy o pracę
• Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę (pokoje 1-osobowe)
• Pełne ubezpieczenie niemieckie
• Atrakcyjne wynagrodzenie 12, 00 Euro netto/h wypłacane już po tygodniu pracy
• Możliwość wzięcia nadgodzin

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające wyżej wymienione wymagania prosimy o przesłanie (CV wraz z certyfikatem 111) na adres: office@findstaff.pl z dopiskiem „Spawacz 111 Niemcy” lub kontakt telefoniczny: 601-641-889

Liczba wyświetleń: 991