Atal na targach Tabelaofert.pl we Wrocławiu

2010-08-30

W dniach 4 oraz 5 września 2010 we wrocławskiej Hali Stulecia obędzie się kolejna edycja targów mieszkaniowych Tabelaofert.pl.

Jednym z wystawców na imprezie będzie uznany deweloper Atal. Od ekspertów firmy będzie można uzyskać szczegółowe dane na temat wrocławskich inwestycji firmy, zapoznać się z aktualnymi promocjami cenowymi i ofertami specjalnymi, a także skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów.

Targi dedykowane są wszystkim mieszkańcom aglomeracji wrocławskiej, którzy poszukują własnego M. Wystawcy przedstawią na nich lokale powstałe w ramach swoich nowych inwestycji oraz funkcjonujące na rynku wtórnym. Obecne podczas imprezy będą również osoby, które zajmują się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz przedstawiciele instytucji finansowych.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach, organizator przygotował specjalny Kącik Malucha, gdzie dziećmi rozrywkę dzieciom zapewnią profesjonalni clowni. Umożliwi to rodzicom uczestnictwo w wydarzeniu w większym stopniu.

Targi mieszkaniowe są dla nas świetną okazją, by spotkać się twarzą w twarz z naszymi potencjalnymi klientami i porozmawiać o tym, czego od nas i od innych deweloperów oczekują. Dodatkową zachętą dla nas jako wystawcy jest fakt, że w ostatnim okresie intensyfikujemy swoje działania we Wrocławiu. Dzięki temu, mamy możliwość opowiedzenia o swoich nowych projektach niezwykle szerokiemu gronu odbiorców – mówi Mateusz Juroszek, PR Manager Atal S.A.

Hala Stulecia, w której targi będą miały miejsce, zlokalizowana jest przy ulicy Wystawowej 1. Event potrwa przez cały weekend.

***
Atal S.A. jest deweloperem, który powstał na początku lat 90 dwudziestego wieku. Zrealizował wiele udanych inwestycji na terenie największych miast w Polsce, w tym takie projekty jak: Błękitne Osiedle oraz Osiedle Morelowe we Wrocławiu, czy też osiedle przy ul. Chrzanowskiego we Wrocławiu. Obecnie realizowane inwestycje to: Zielona Etiuda, Osiedle Mieszczańskie, Osiedle na Księżu Małym, Ville Murano we Wrocławiu, Bronowice Kraków Apartamenty w Krakowie, Ligota Park w Katowicach oraz Nowe Polesie w Łodzi.
Aktualności

2015-06-09 11:05:00 | Komentarze: 1

Targi SyMas i Maintenance – trwa rejestracja odwiedzających

Zbliża się kolejna edycja jedynych w Polsce i cieszących się niesłabnącą popularnością Międzynarodowych Targów Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych SyMas. Wydarzenie jak co roku połączone będzie z Międzynarodowymi Targami Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Imprezy tematycznie ze sobą korespondują, dzięki czemu spektrum wystawców i odwiedzających będzie wyjątkowo szerokie. Na targi zapraszamy w dniach 6 i 7 października 2015r. do Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. Organizatorem tegorocznej edycji po raz pierwszy jest firma Targi w Krakowie – największy na południu kraju i czołowy w Polsce organizator targów i kongresów.

Przemysłowa wiosna w Expo Silesia – 3-5 marca 2015, Expo Silesia, Sosnowiec

FLEXICONE inteligentny konfigurator

Obudowa kominka – na co zwrócić uwagę?

Materiały do szybkiego wznoszenia ścian – bloczki silikatowe o dużych rozmiarach

Klasyka z błyskiem nowoczesności, czyli kolekcja ALASKA BLACK marki Nowodvorski Lighting

Konstrukcja stalowa białostockiej spalarni gotowa

Podłoga drewniana dla astmatyków i alergików

Duże korporacje stawiają na efektywne parki maszynowe

Szklane salony samochodowe – prestiż i elegancja światowych marek