Dodaj ofertę za darmo

Kolorowy remont - „Nasz nowy dom” z Jedynką® Ogród Barw

2014-10-30

„Nasz nowy dom” to program Telewizji Polsat, w którym widzowie mogą zobaczyć, jak w ciągu pięciu dni wymagające gruntownego remontu domy przechodzą wielką przemianę. Do jej przeprowadzenia, w wybranych odcinkach, wykorzystywane są między innymi farby Jedynka® Ogród Barw – dzięki ich modnym kolorom remontowane wnętrza nabierają niebanalnego stylu.

Program „Nasz nowy dom” prowadzi Katarzyna Dowbor, a jego bohaterami są zwykłe rodziny, które znalazły się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. W ich domach konieczne jest przeprowadzenie gruntownej renowacji. Potrzeby mieszkańców – często proste, jak nowa łazienka czy pokój dla dzieci – z różnych przyczyn nie mogą być przez nich samych zrealizowane. Na czas remontu rodzina przenosi się do hotelu, a w tym czasie ekipa budowlana, pod kierownictwem Katarzyny Dowbor, architekta i kierownika budowy, przystępuje do pracy. Na zaplanowanie i realizację gruntownego remontu przeznaczonych jest tylko 5 dni. Finał każdego odcinka przedstawia powrót rodziny do odnowionego domu.
Produktem niezbędnym do przeprowadzenia remontu są farby do ścian i sufitów. W wybranych odcinkach programu „Nasz nowy dom” wykorzystywane są farby Jedynka– gwarantujące doskonałe krycie, trwałość kolorów i odporność powłoki na zmywanie. Kolekcja 36 odcieni Jedynka® Ogród Barw, inspirowanych pięknem przyrody, pomaga stworzyć modną aranżację oraz przyjemną w odbiorze przestrzeń, idealną dla rodziny.

Program „Nasz nowy dom” jest emitowany na antenie Telewizji Polsat w niedziele, o godzinie 17.45.