Dodaj ofertę za darmo

Luksus dobrze zaprogramowany – firma TECE uruchomiła konfigurator terminala TECElux

2014-12-04

Czarny lub biały, uruchamiany elektronicznie lub za pomocą przycisków, wyposażony w funkcję regulacji wysokości miski ustępowej, a także oczyszczania powietrza – przy wyborze terminala TECElux możliwości do wyboru jest wiele. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom przyszłych użytkowników, firma TECE wprowadziła wygodne narzędzie. Konfigurator terminala TECElux dostępny jest na stronie producenta.

Terminal przyszłości
TECElux to nowej generacji terminal WC, który łączy w sobie wysokiej klasy design z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Jego szklana obudowa doskonale integruje się z architekturą łazienki, wnosząc do niej powiew luksusu i elegancji. Uniwersalny charakter urządzenia gwarantuje swobodę aranżacji – szklana obudowa dostępna jest w kolorze czarnym i białym, a sam terminal można łączyć z różnego rodzaju ceramiką i większością toalet myjących.

Zintegrowany na miarę potrzeb
Konfigurator dostępny na stronie producenta umożliwia precyzyjny dobór poszczególnych elementów i funkcji terminala TECElux, co w efekcie oznacza możliwość zaprojektowania produktu idealnie dopasowanego do potrzeb i preferencji użytkowników. To intuicyjna i bardzo prosta w obsłudze aplikacja. Za pomocą kilku kliknięć myszki można dopasować wiele elementów: kolor szkła, rodzaj przycisków spłukujących, także elektronicznych, oraz dodatkowe funkcje, np. oczyszczania powietrza. W kolejnych krokach ustalany jest rodzaj ceramiki sanitarnej, a także kolor i dekor ściany oraz posadzki łazienkowej. Dzięki tym opcjom możliwe jest zwizualizowanie terminala w konkretnej aranżacji wnętrza.
Wybór elementów wyposażenia terminala ułatwiony jest dzięki dodatkowym informacjom, które pojawiają się przy rozwinięciu poszczególnych ikon – po kliknięciu konkretnego elementu, na terminalu pojawia się odnośnik, który wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Po skończonej konfiguracji projekt można wydrukować.

Aplikacja dostępna pod linkiem: http://www.tece.pl/pl/tecelux-wc-terminal/configurator/index.php

Źródło: TECE