Wnętrze w nowych kolorach. Promocja farb Jedynka®.

2014-07-30

Zmiana kolorów to prosty sposób nie tylko na odświeżenie wnętrza, ale też – nadanie mu nowego, modnego stylu. Taką barwną rearanżację warto przeprowadzić teraz – w trwającej promocji farb, przy zakupie 10 litrów Jedynki® Ogród Barw, otrzymamy 3 litry Jedynki® Perfekcyjna Biel za 1 zł. Dzięki temu łatwo i przy niewielkich nakładach finansowych, przeprowadzić możemy kolorową metamorfozę mieszkania.

Kolory we wnętrzu zwracają uwagę w sposób szczególny – determinują jego charakter i mają wpływ na nasze samopoczucie. Przemalowując mieszkanie, możemy nadać mu efektowny wygląd, bez ponoszenia kosztów związanych z wymianą mebli i innych elementów wyposażenia. Dodatkowo, odpowiednio skomponowane barwy mogą podkreślić walory pomieszczenia lub ukryć jego wady.

Warto postawić na odcienie inspirowane pięknem natury. Znajdziemy je w kolekcji Jedynka® Ogród Barw. W zależności od kompozycji, wniosą do wnętrza ożywczą, relaksującą świeżość bądź napełnią je energią i pobudzać będą do działania. Odcienie podzielone zostały na cztery linie, które ułatwiają wybór tonacji. Jedynka® Ogród Barw to nie tylko kolekcja 36 modnych kolorów – farby wyróżnia również System Potrójnej Aktywności Powłoki, dzięki któremu ściany na dłużej zachowują wybrany przez nas kolor. Jedynka® Ogród Barw to farba odporna na zmywanie - wystarczy przetrzeć ścianę wilgotną ściereczką, aby pozbyć się zabrudzeń np. z kawy, herbaty czy keczupu. Ma wysoką wydajność i jest wygodna w aplikacji – szybko schnie, a jej gęsta konsystencja jest gwarancją malowania bez kapania. Dodatkowym atutem jest łagodny zapach podczas malowania i tuż po nim. Jedynka® Ogród Barw jest bezpieczna zarówno dla domowników, jak i dla środowiska – wyróżnia ją 6-krotnie niższa, niż przewiduje norma, zawartość LZO.

W przypadku malowania sufitu, wygodnym aranżacyjnie i najbardziej popularnym wyborem jest kolor biały. Idealnie śnieżny odcień zapewni farba Jedynka® Perfekcyjna Biel. Dzięki technologii opartej na związkach tytanu, malowana powierzchnia zachowa świeży wygląd długo po malowaniu. Farba niweluje ślady użytych narzędzi malarskich oraz maskuje drobne niedoskonałości podłoża. Mikroporowata struktura utworzonej powłoki pozwala „oddychać” pomalowanym powierzchniom.