Złoty Laur Konsumenta 2011 dla marki Tikkurila

2011-12-12

Zakończyła się VII edycja ogólnopolskiego plebiscytu, w którym konsumenci mogli wybierać najpopularniejsze produkty i marki spośród kilkuset kategorii. Nieodmiennie wysoka jakość produktów marki Tikkurila sprawiła, że z wynikiem 58 % głosów stała się ona liderem w kategorii „farby i tynki dekoracyjne” i została nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta.

Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłanianie najpopularniejszych produktów i marek. W każdej kategorii prowadzone jest sondowanie opinii na grupie min. 800 respondentów. Badanie przeprowadzane jest trzema metodami: telefonicznie – o preferowane produkty i usługi pytane są losowo wybrane osoby z ogólnodostępnych baz, bezpośrednio – ankieterzy zbierają głosy osób odwiedzających centra handlowe, główne place i ulice największych miast a także przez Internet – gdy internauci oddają głosy bezpośrednio na portalu www.laur-konsumenta.pl, na serwisach tematycznych Spółki Agora czy oficjalnej stronie Rzeczy o Biznesie.
Przyznanie Godła Laur Konsumenta jest dla nas cennym wyróżnieniem, ponieważ stanowi potwierdzenie silnej pozycji i dowodzi, że Klienci chętnie sięgają po nasze produkty dekoracyjne – mówi Małgorzata Skąpska, kierownik ds. komunikacji marketingowej i PR Tikkurila Polska S.A. Cieszy nas, że bogactwo odcieni i faktur produktów z linii Tikkurila Be Special Decor zostało docenione przez Konsumentów.

Linię Tikkurila Be Special Decor tworzy 7 produktów:

• Be Special Decor Salt&Pepper - matowa farba akrylowa dająca transparentną i lekką powłokę, doprawioną ziarnami w kolorze soli i pieprzu, co dodaje wnętrzu smaku.
• Be Special Decor Marmo - akrylowa farba strukturalna tworząca efekt marmuru. Doskonała propozycja dla wielbicieli klasyki i elegancji.
• Be Special Decor Sand - akrylowa farba strukturalna, która pozwala stworzyć na ścianach w dowolnym kolorze delikatne kryształki piasku.
• Be Special Decor Retro - wewnętrzny akrylowy tynk dekoracyjny dający wyraziste żłobienia.
• Be Special Decor Lasyr - transparentna bejca akrylowa zapewnia efekt przenikających się odcieni i załamywania światła na powierzchni ścian.
• Be Special Decor Silver oraz Be Special Decor Gold - bejce akrylowe w odcieniu srebra i złota, które dodadzą wnętrzu barokowego przepychu (Gold) lub dyskretnego blasku luksusu (Silver).