Dodaj ofertę za darmo

Wyniki wyszukiwania dla frazy: Marena

Liczba znalezionych wiadomości: 6

 • 2014-09-24 | Komentarze: 0

  Drewniane dekory jak „żywe” – panele podłogowe Marena Live marki Wineo

  Polski klient jest bardzo wymagającym konsumentem, zwłaszcza w przypadku materiałów budowlanych i wykończenia wnętrz. Poszukuje produktów eleganckich o wysokiej jakości, a dodatkowo nie generujących przy tym wysokich kosztów. Najnowsza, limitowana kolekcja paneli laminowanych marki Wineo jest odpowiedzią na potrzeby polskiego rynku. Marena Live to panele podłogowe o niezwykłych dekorach i doskonałych właściwościach użytkowych, a wszystko w atrakcyjnej cenowo propozycji.

 • 2012-05-09 | Komentarze: 0

  Dąb w specjalnym wydaniu – nowe wzory paneli laminowanych Marena Maxi SE firmy Witex

  Projektując wystrój współczesnych wnętrz stajemy często przed dylematem, jakie elementy wyposażenia wybrać, aby dorównać aktualnym trendom i jednocześnie stworzyć elegancką i trwałą aranżację. Firma Witex poszerzając kolekcję paneli podłogowych o cztery nowe odcienie dębu znalazła idealne rozwiązanie tego problemu. Marena Maxi SE to przykład na to, że połączenie klasycznych wzorców z nowoczesną technologią daje niezwykłe rezultaty, świetnie wpisujące się w charakter niestandardowych stylizacji.

 • 2010-12-01 | Komentarze: 0

  Sposób na błogą ciszę – wyciszające maty podłogowe firmy WITEX

  O zaletach laminowanych paneli podłogowych nie trzeba długo przekonywać. Jeśli jednak do łatwego montażu, przystępnej ceny, bogatego wyboru dekorów oraz możliwości układania na ogrzewaniu podłogowym dodamy jeszcze wysokie walory akustyczne, stworzymy podłogę idealną. Niemiecka firma WITEX, wprowadzając na rynek specjalne maty wyciszające, zadbała o to, by nieprzyjemny hałas nie zaprzątał już dłużej naszej głowy.

 • 2010-02-22 | Komentarze: 0

  Panele podłogowe nie muszą być głośne – wyciszające maty podkładowe firmy WITEX

  Większości z nas dom jawi się jako oaza ciszy i spokoju. To w nim bowiem, z dala od zgiełku i szumu miasta, relaksujemy się po ciężkim dniu w pracy oraz nabieramy nowych sił na kolejne życiowe i zawodowe wyzwania.

 • 2009-10-30 | Komentarze: 0

  Grunt to podłoga - jak dobrać idealną?

  Odpowiednio dobrana podłoga to podstawa każdego dobrze urządzonego wnętrza. Nadaje mu ona określony styl, definiuje jego charakter. Aby jednak podłoga służyła nam przez wiele lat musi sprostać wielu wymaganiom i spełniać szereg kryteriów. Znajomość tych ostatnich pozwoli nam dokonać właściwego zakupu i spośród bogatej oferty producentów wybrać tę jedną jedyną – podłogę idealną.

 • 2009-09-24 | Komentarze: 0

  Solidne podstawy eleganckiej łazienki, czyli panele laminowane firmy WITEX

  Panele podłogowe już dawno zaskarbiły sobie naszą przychylność. Cieszą nasze oko w salonach i sypialniach, na stałe zagościły w gabinetach i przedpokojach. Teraz, dzięki nowatorskim rozwiązaniom technologicznym zastosowanym w podłogach laminowanych firmy WITEX, możemy napawać się ich widokiem również w łazience.

Strona 1 z 1
 1