Wyniki wyszukiwania dla frazy: POL-SKONE

Liczba znalezionych wiadomości: 19

 • 2012-02-06 | Komentarze: 0

  BUDMA 2012 – pod znakiem premier POL-SKONE!

  W dniach 24 – 27 stycznia br. odbyły się XXI Międzynarodowe Targi Budownicze BUDMA, na których firma POL-SKONE zaprezentowała szeroki asortyment ponad 100 produktów, w tym 2 zupełnie nowe kolekcje drzwi wewnętrznych: ASTRO i ARCO. Ponadto przedstawiono nowy wzór drzwi zewnętrznych NORDIC S oraz 2 premierowe modele okien: okno skrzynkowe i okno STEPS.

 • 2012-01-25 | Komentarze: 0

  Nowość! Kolekcja ASTRO – nowa gwiazda w ofercie POL-SKONE

  Pobudzająca wyobraźnię, nowa kolekcja drzwi wewnętrznych ASTRO została stworzona z myślą o wyszukanych i śmiałych aranżacjach wnętrz. Dwie linie wzornicze ASTRO i ASTRO LUX swój indywidualny szlif zawdzięczają szerokiej palecie poziomych i pionowych ryflowań. Pełna koloru seria ASTRO efektownie podkreśli wnętrze wypełnione zdecydowaną barwą. W klasycznych aranżach pokryte fornirem drzwi wewnętrzne z serii ASTRO LUX zwrócą uwagę swoją elegancją.

 • 2012-01-30 | Komentarze: 0

  Nowość! NORDIC S – modernistyczne oblicze ciepła

  Firma POL-SKONE rozszerzyła ofertę docenianych przez Klientów drzwi zewnętrznych NORDIC o nowy model NORDIC S. Modernistyczny design, solidna konstrukcja i optymalne parametry termoizolacyjne to najważniejsze atuty najnowszego wzoru drzwi. Nowa kolekcja skrzydeł wejściowych NORDIC S, dostępna w szerokiej gamie wzorów i kolorów to doskonała propozycja dla nowoczesnej architektury.

 • 2011-12-09 | Komentarze: 0

  Drewniane okna EC 90 SR 46 gwarancją ciszy!

  Przy wyborze okien coraz częściej zwracamy uwagę nie tylko na walory estetyczne czy ochronę przed warunkami atmosferycznymi, ale również na parametr akustyczności okien. Jest to decydujący argument szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie poziom hałasu jest najwyższy. Komfort spokoju w nowoczesnych budynkach zapewni zastosowanie eleganckich okien drewnianych EC 90 SR 46 wprowadzonych do oferty firmy POL – SKONE w roku 2011 cechujących się ponadnormatywnym współczynnikiem izolacyjności akustycznej. Drewniane okna są chętnie wybierane ze względu na klasyczne, naturalne piękno. Jako jeden z kluczowych elementów fasady często podkreślają jej estetykę i nadają budynkowi unikalny wygląd.

 • 2011-09-16 | Komentarze: 0

  Transparentny beton czyli inspiracje na Budmie

  Prezentacja nowych, niestandardowych zastosowań dla tradycyjnych materiałów budowlanych to jeden z celów, jakie przyświecają organizacji Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2012, które odbędą się w Poznaniu od 24 do 27 stycznia pod hasłem „Budownictwo przyszłości – uwolnij swoją wyobraźnię”. Wśród targowych gości nie może zatem zabraknąć Arona Losoncziego – absolwenta Royal University College of Fine Arts w Stockholmie, który zasłynął nowatorskim spojrzeniem na jeden z najbardziej chyba powszechnych materiałów, jakim jest beton.

 • 2011-03-31 | Komentarze: 0

  Kolekcja HAPPY

  POL-SKONE jest wiodącą marką w branży stolarki otworowej w Polsce. W roku 20-lecia przedstawia niezwykle bogatą ofertę nowości. Wyjątkowo interesującym a zarazem pionierskim rozwiązaniem jest kolekcja HAPPY - drzwi do szczęśliwego dzieciństwa najmłodszych pociech.

 • 2009-11-19 | Komentarze: 0

  NAJWIĘKSZA GALA branży budowlanej już po finale

  Organizator przedsięwzięcia Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. 14 listopada uroczyście przedstawiła finał III edycji Ogólnopolskiego Konkursu budowlanego „Orły Polskiego Budownictwa” pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Infrastruktury.

 • 2009-10-19 | Komentarze: 0

  Drzwi „od ręki” w sklepie internetowym sieci VOX

  Dla wszystkich, którym zależy na czasie a okres oczekiwania na drzwi u producenta wydaje się za długi (do 6 tygodni !!!), sklep internetowy sieci VOX ma rozwiązanie – drzwi dostępne „od ręki”. Drzwi dostępne „od ręki” to 11 ciekawych wzorów z kolekcji Dynamic i Impuls oraz 4 wzory drzwi zewnętrznych z kolekcji Orion. Wszystkie firmy Pol-skone.

 • 2009-04-23 | Komentarze: 0

  Kupuj Nasze ... produkty budowlane

  Blisko 220 składów PSB z całej Polski oraz 4 sklepy PSB-Mrówka uczestniczy w nowej inicjatywie zorganizowanej w ramach mocno nagłaśnianej kampanii „Kupuj Nasze.PL – Są powody do dumy”. Zachęcająca do wybierania polskich produktów budowlanych akcja potrwa do 15. maja. Jej częścią jest atrakcyjny konkurs dla konsumentów, którego nagrody ufundowane zostały przez zaangażowane firmy. Jest to pierwsza tak duża inicjatywa Fundacji na rzecz rozwoju polskich produktów w branży budowlanej.

 • 2009-04-06 | Komentarze: 0

  W sieci Majster kryzysu nie widać

  Ogólnopolska sieć sklepów Majster z drzwiami i podłogami cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem osób szukających pomysłu na biznes i ... kryzys. Obecnie sieć liczy 50 sklepów a do lipca przewiduje się uruchomienie kolejnych dziesięciu !!!Już wkrótce powstaną punkty w Limanowej, Złotoryi i Rawie Mazowieckiej. Do końca roku planowane jest otwarcie w sumie 70 sklepów.

Strona 1 z 2
 1  2   następna »