Wyniki wyszukiwania dla frazy: amwin

Liczba znalezionych wiadomości: 10

 • 2013-07-03 | Komentarze: 0

  Wyróżnienie prestiżowym tytułem „Gepardy Biznesu 2012” oraz „Efektywna firma 2012”- Amwin w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce.

  Firma Amwin – Projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców, został kolejny raz uhonorowany tytułem „Gepardy Biznesu 2012” oraz „Efektywna firma 2012”. Wyróżnienia te przyznawane są najdynamiczniej rozwijającym się firmom oraz bankom spółdzielczym, na podstawie analizy przeprowadzonej przez Wywiadownię Handlową Infocredit. W tegorocznej edycji konkursu udział wzięło ponad 60 tysięcy przedsiębiorstw z całej Polski, w tym zakwalifikowanych zostało tylko 32 817 firm.

 • 2012-12-07 | Komentarze: 0

  Wyróżnienie prestiżowym Złotym Certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2012” dla Amwin – Projektanta i kompleksowego wykonawcy hal oraz biurowców zgodnie ze Standardem Obiektów Przemysłowych Qamwin.

  Amwin - Projektant i kompleksowy wykonawca hal oraz biurowców zgodnie ze Standardem Obiektów Przemysłowych Qamwin został uhonorowany Złotym Certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2012”. Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” to przedsięwzięcie realizowane na skalę ogólnopolską, w którym oceniane są wszystkie aspekty działalności firmy, w tym również sposób i styl prowadzenia przedsiębiorstwa. Główną idea programu jest promocja zasad etyki i kultury przedsiębiorczości w biznesie.

 • 2011-10-14 | Komentarze: 0

  Amwin, partner strategiczny konferencji Nowoczesne Hale, Budma 2012.

  25 stycznia w trakcie trwania Międzynarodowych targów Budownictwa BUDMA 2012 odbędzie się III Konferencja „Nowoczesne Hale” organizowana przez Wydawnictwo Elamed. Program sympozjum wypełnią interesujące prezentację wiodących na polskim rynku firm związanych z budownictwem, w tym również firmy Amwin- partnera strategicznego konferencji, będącego prelegentem w temacie : Obiekty przemysłowe- od technologii do oddania do użytkowania obiektu, czyli jak zrealizować oczekiwania Inwestora.

 • 2011-08-19 | Komentarze: 0

  Prestiżowy tytuł Przejrzysta Firma 2011 dla Amwin – projektanta i wykonawcy obiektów przemysłowych, dostawcy hal wg standardu Qamwin.

  Amwin – Projektant i wykonawca obiektów przemysłowych, dostawca hal wg standardu Qamwin- po raz kolejny został uhonorowany certyfikatem „Przejrzysta firma”. Wcześniej ten prestiżowy tytuł został przyznany firmie w 2009 roku. Tytuł- „Przejrzysta firma”- przyznawany jest firmom, które prowadzą działalność zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi oraz są stabilnym i wiarygodnym partnerem. Certyfikat nadawany od 2008 roku i jest wyróżnieniem dla przedsiębiorstw, w których kadra kierownicza docenia rolę wywiązywania się z obowiązku publikacji swoich sprawozdań finansowych. Zgodnie z założeniem organizatorów konkursu, przyznawane certyfikaty mają zachęcić przedsiębiorców do publikowania danych finansowych, co w efekcie przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa transakcji, otwartości w biznesie oraz zwiększenia wizerunku rzetelności firm wśród polskich i zagranicznych inwestorów.

 • 2011-08-08 | Komentarze: 0

  Wyróżnienie prestiżowym tytułem Gepardy Biznesu 2011 dla Amwin – Projektanta i wykonawcy obiektów przemysłowych, dostawcy hal wg standardu Qamwin.

  Projektant i wykonawca obiektów przemysłowych, dostawca hal wg standardu Qamwin został uhonorowany certyfikatem Gepardy Biznesu 2011. Ten prestiżowy tytuł przyznawany jest najdynamiczniej rozwijającym się firmom oraz bankom spółdzielczym według wzrostu ich wartości rynkowej, liczonej metodą porównania do spółek giełdowych (metodę tę opracował Instytut Bankowości Spółdzielczej do uproszczonej wyceny firm spoza giełdy). Misją Konkursu Gepardy Biznesu jest wspieranie rozwoju polskich firm.

 • 2011-07-13 | Komentarze: 0

  Nowa hala magazynowa z biurowcem z innowacyjnymi rozwiązaniami logistycznymi dla firmy V33, wykonywana kompleksowo przez Amwin- generalnego wykonawcę obiektów przemysłowych, dostawcę hal Qamwin.

  Od czerwca 2011 roku realizowana jest nowa inwestycja dla firmy V33, specjalizującej się w produkcji farb i lakierów do drewna oraz metalu. W ramach nowej inwestycji planowana jest budowa hali magazynowej wraz z biurowcem o pow. 2500 m kw. z nowoczesnymi regałami systemowymi oraz stacjami dokowymi z podgrzewanymi wjazdami w Zakrzewie k/Poznania. Budowa nowego obiektu pozwoli firmie V33 na realizację założonych planów biznesowych. Amwin – generalny wykonawca obiektów przemysłowych z Wrześni (woj. Wielkopolskie), realizuje cały proces od projektowania i pozyskania pozwolenia na budowę wraz z dostawą unikalnej koncepcji hali Qamwin, aż do oddania do użytkowania.

 • 2011-06-20 | Komentarze: 0

  Amwin–Generalny wykonawca i dostawca hal Qamwin-członkiem Stowarzyszenia DAFA

  Firma Amwin z Wrześni (woj. wielkopolskie) po miesięcznym etapie weryfikacyjnym dołączyła do grona zrzeszonych Stowarzyszenia DAFA, które tworzą firmy wykonawcze oraz producenci i dostawcy materiałów oraz urządzeń techniki budowlanej. Organizacja jest otwarta również na innych uczestników procesu realizacyjnego, np. architektów czy rzeczoznawców. Stowarzyszenie poprzez swoich członków aktywnie uczestniczy w procesie kształtowania rynku, dążąc do ujednolicenia warunków handlowych oraz standardów wykonawczych i serwisowych, jak również utrzymania ich na odpowiednio wysokim poziomie.

 • 2011-04-13 | Komentarze: 0

  Nowa hala magazynowa z nowoczesnym systemem regałów dla firmy WAVIN METALPLAST BUK

  Od lutego tego roku realizowana jest nowa inwestycja dla firmy WAVIN, doświadczonego producenta i dostawcy wysokiej jakości rozwiązań i systemów instalacyjnych z tworzyw sztucznych, działającego na terenie całej Europy. W ramach nowej inwestycji planowana jest budowa hali magazynowej z nowoczesnym systemem regałów wysokiego składowania. Budowa nowego obiektu pozwoli firmie Wavin na realizację założonych planów biznesowych.

 • 2011-02-18 | Komentarze: 0

  Technologia wykonania dachu na nowej inwestycji Samsung Electronics Co. Ltd we Wronkach

  Samsung Electronics Co. Ltd., światowy lider w zakresie cyfrowych nośników informacji i rozwiązań integrujących technologie cyfrowe, prowadzi nową inwestycję w budowę hali produkcyjnej we Wronkach o powierzchni 11 500 m2. Amwin-Generalny wykonawca hal stalowych i żelbetowych z Wrześni (woj. Wielkopolskie) realizuje dostawę i montaż pokrycia dachu w technologii blacha trapezowa/izolacja termiczna/folia PVC ("membrana") dla firmy Samsung. Dzięki własnym ekipom montażystów i profesjonalnemu parkowi maszynowego potrzebnego do realizacji tego zadania, Amwin realizuje montaż w najwyższej jakości.

 • 2010-12-15 | Komentarze: 0

  Amwin Hale Stalowe i Żelbetowe Przedsiębiorstwem Fair Play

  Firma AMWIN Hale Stalowe i Żelbetowe z Wrześni (woj. wielkopolskie) została uhonorowana certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play". To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest spółkom przestrzegającym najwyższych standardów etycznych w biznesie oraz w relacjach z pracownikami, władzą państwową i samorządami.

Strona 1 z 1
 1