Wyniki wyszukiwania dla frazy: braas solar

Liczba znalezionych wiadomości: 5

 • 2011-07-06 | Komentarze: 0

  Strona pełna słonecznej energii

  Kompletny zestaw informacji dotyczący systemów solarnych i wygodna nawigacja. Tak wygląda strona internetowa poświęcona kolektorom słonecznym Braas – www.braas-solar.pl. Warto dowiedzieć się więcej o tych pożytecznych urządzeniach, które objęte są aż 45% dotacją.

 • 2011-05-12 | Komentarze: 0

  Dachy pełne energii z Monier

  Duża moc, najwyższa jakość, bezpieczeństwo, łatwość montażu i doskonały wygląd to główne cechy kolektorów słonecznych, które Monier wprowadzi do swojej oferty w czerwcu br. Co więcej użycie solarów pozwala oszczędzić rocznie ponad 60% energii zużywanej na ogrzanie wody.

 • 2010-10-01 | Komentarze: 0

  Jesienna rewolucja w montażu systemów solarnych

  W czasach nieustannego dążenia do polepszania warunków życiowych, zwiększonej świadomości na temat nowoczesnych i efektywnych źródeł energii oraz nowych sposobów dotowania przemysłu budowlanego, oszczędzanie energii stało się niezwykle ważnym i nośnym tematem na całym świecie.

 • 2009-12-22 | Komentarze: 0

  Spełnić marzenie o pięknym dachu...

  W jesiennym konkursie „Kasa na dach” ponad sto osób z całej Polski odpowiedziało na pytanie „Co zrobisz z gotówką, która zostanie Ci zwrócona za zakup nowego dachu?”. Braas przez ostatnie trzy miesiące spełniał marzenia nie tylko zapewniając materiały do budowy niezawodnego dachu, ale zwracając też wydane na pokrycie dachowe pieniądze. W listopadzie kolejne dwie osoby wygrały możliwość zrealizowania ujawnionych na konkursowych kuponach życzeń. Żona pana Bogdana Nahlika pójdzie na wymarzone studia, a państwo Joanna i Grzegorz Tomaszewscy kupią dużego pięknego psa i... postawią mu oryginalną budę pokrytą dachówką betonową Braas.

 • 2009-10-19 | Komentarze: 0

  Braas dla klientów indywidualnych

  Prezent dla brata i zestaw solarny… Znamy już szczęśliwców, których marzenia spełnią się na pewno. Wrześniowy etap promocji konsumenckiej Braas dla klientów indywidualnych „Kasa na dach” rozstrzygnięty! Osobami, które kupiły dachówkę Braas i…otrzymają za to pieniądze są Ewelina Litera z Bielska-Białej oraz Robert Zabielski ze Świdwina. W konkursie wystarczyło tylko odpowiedzieć na proste pytanie: Co zrobisz z gotówką, która zostanie Ci zwrócona za zakup nowego dachu? Przed nami jeszcze dwa miesiące, w trakcie których każdy kto buduje dom lub remontuje dach może wygrać… dzieląc się swoim marzeniem. 15 października zwycięzcom wręczono nagrody.

Strona 1 z 1
 1