Wyniki wyszukiwania dla frazy: britop

Liczba znalezionych wiadomości: 10

 • 2011-12-09 | Komentarze: 0

  Nowość! Seria Brillant firmy BRITOP Lighting – brylantowe aranżacje świetlne

  Firma BRITOP Lighting wprowadziła do oferty nową serię kryształowych oczek stropowych o nazwie Brillant. Delikatna forma lampek rozprasza i załamuje światło, tworząc dekoracyjne refleksy świetlne. Ich subtelny kształt wykreuje oryginalne oświetlenie salonu, sypialni, jak również przedpokoju i ekskluzywnej łazienki. Kolekcję Brillant wyróżnia elegancki, delikatny wzór, który doda uroku wnętrzom, podkreślając w nich to, co najpiękniejsze.

 • 2011-08-30 | Komentarze: 0

  Nowość! Oprawy informacyjne LED do schodów i ciągów komunikacyjnych - świetlny konsjerż

  W dużych przestrzeniach komercyjnych, często wypełnionych dużą ilością symboli, barwnych reklam i odwiedzających ciężko odnaleźć właściwą drogę. Oprawy LED Informatico projektu Jaco Designe zostały zaprojektowane, by przekazywać pełną informację o obiekcie i dawać poczucie bezpieczeństwa. Wykonywane w wielu wersjach i wzorach, również na specjalne życzenia klienta, umożliwiają przekazanie niemal każdej informacji.

 • 2011-06-07 | Komentarze: 0

  LED-owa TV innowacja – listwy TV Line firmy BRITOP Lighting

  BRITOP Lighting producent designerskiego oświetlenia w maju 2011 roku jako pierwszy w kraju wprowadza do oferty produktowej nowoczesny, przenośny system oświetlenia typu Ambilight – LED TV Line. Innowacyjne podświetlenie telewizorów za sprawą reakcji na natężenie dźwięku, zwiększy doznania wizualne oglądających. Trzy rodzaje listew wzmocnią LED-owym światłem – białym lub kolorowym – wrażenia wzrokowe podczas domowych seansów.

 • 2011-06-06 | Komentarze: 0

  Świetlne kreacje dekoracyjne - nowoczesne wnętrza, a światło wg ekspertów

  Współczesne aranżacje przestrzeni powstają w oparciu o lansowane kolory i kształty, łącząc świat architektury wnętrz z spektakularnymi efektami wprost z pokazów mody. Ważną rolę w efektownym zaprezentowaniu elementów dekoracyjnych i nadaniu odpowiedniego klimatu pomieszczeniom odgrywa oświetlenie. Nowoczesne lampy swoją formą wpisują się w konwencje lansowane przez projektantów mody i wzornictwa przemysłowego. Zgodnie z aktualnymi trendami przedmioty użytkowe, również oświetlenie, powinny zaskakiwać intrygującym wyglądem oraz kreować niepowtarzalny klimat.

 • 2011-05-05 | Komentarze: 0

  LED Informatico by Jaco Designe firmy BRITOP Lighting

  W kwietniu 2011 roku firma Britop Lighting, działająca od sierpnia minionego roku na polskim rynku, wprowadziła do swojej oferty nowy produkt – oprawy informacyjne LED Informatico. Zaprojektowane przez Jaco Designe stanowią estetyczne, energooszczędne i funkcjonalne rozwiązanie informacyjne w budynkach użyteczności publicznej.

 • 2011-03-30 | Komentarze: 0

  BRITOP Lighting podwójnie nagrodzony na targach ŚWIATŁO 2011

  Debiut BRITOP Lighting na Międzynarodowych Targach Sprzętu Oświetleniowego ŚWIATŁO był wyjątkowy udany. Zaprezentowane przez firmę w dniach 23-25 marca 2011 roku kolekcje zdobyły nagrody aż w dwóch kategoriach. Jury doceniło nowoczesne wzornictwa lamp Puma oraz elegancką formę i funkcjonalność opraw ledowych Cristal i Steps.

 • 2011-02-22 | Komentarze: 0

  Kolekcja KRYSZTAŁ firmy BRITOP Lighting – koronkowa lekkość światła

  Firma BRITOP Lighting wprowadziła do oferty kolejną rodzinę lamp o nazwie KRYSZTAŁ. Artystyczna gra kryształowego szkiełka i ażurowo-koronkowego wzoru to rozwiązanie dla osób, które poszukują oświetlenia dającego interesujące doznania wizualne. Seria wyróżnia się ciekawym połączeniem nowoczesności z lekkością i oryginalnością formy.

 • 2011-02-02 | Komentarze: 0

  LEDowa aranżacja wnętrz - lubimy otaczać się światłem

  Tradycyjna lampa umieszczona w centrum sufitu odchodzi już do lamusa. Dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii oświetleniowych oraz nowym rozwiązaniom materiałowo - konstrukcyjnym projektanci zyskali możliwość budowania architektury wnętrza światłem. Dodatkowo, wykorzystując przyjazną środowisku technologię LED, mogą godzić naturalną, ludzką potrzebę przebywania w dobrze doświetlonych pomieszczeniach z ogólnoświatowym trendem oszczędzania energii, nie rezygnując z wyszukanych pomysłów aranżacyjnych.

 • 2011-02-02 | Komentarze: 0

  Mała może więcej – miniaturowe energooszczędne świetlówki kompaktowe Economy-Light firmy BRITOP Lighting

  Firma BRITOP Lighting w grudniu 2010 roku poszerzyła swoją ofertę produktową o kolekcję miniaturowych świetlówek kompaktowych Economy-Light. Nowe modele wyróżniają się wyjątkowo małymi gabarytami, dzięki którym można stosować je w dowolnym miejscu, oraz niskim zużyciem energii.

 • 2011-02-02 | Komentarze: 0

  PUMA firmy BRITOP Lighting – światło z pazurem

  Oryginalne wzornictwo nowej kolekcji PUMA, wprowadzonej do oferty firmy BRITOP Lighting w grudniu 2010 roku, skomponuje się z awangardowymi wnętrzami. Bogaty wybór lamp pozwoli nadać im egzotycznego klimatu i dobrać rozwiązanie idealnie dostosowane do potrzeb użytkowników.

Strona 1 z 1
 1