Wyniki wyszukiwania dla frazy: fluke

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2012-03-12 | Komentarze: 0

  Zobacz więcej, czyli po co nam termowizja

  Kamera termowizyjna dla większości osób jest wciąż ciekawostką, a jej zastosowanie bywa często mocno niejasne. Jednak za kolorowymi, wręcz psychodelicznymi zdjęciami, jakie powstają przy jej pomocy, kryją się informacje, które ocenione okiem fachowca potrafią powiedzieć więcej, niż tradycyjne pomiary i kosztowne testy. O zaletach płynących z zastosowania termografii mówi ekspert z firmy Fluke.

 • 2011-12-09 | Komentarze: 0

  Kamery termowizyjne P3 firmy Fluke – jakość potwierdzona nagrodą TopBuilder

  Pewne, precyzyjne i praktyczne – kamery termowizyjne z serii P3 firmy Fluke, światowego lidera technologii elektronicznych przyrządów testowych i pomiarowych, zdobyły w prestiżowym konkursie TopBuilder główną nagrodę i tym samym znalazły się w gronie najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów w branży budowlanej. Gala podsumowująca IV edycję konkursu oraz uroczyste wręczenie statuetek odbyły się 6.12.2011r. w Pałacu Lubomirskich w Warszawie. Nagrodę odebrał Erik de Jong ( Sales Director CEE/Benelux ) wraz z Piotrem Kaszycą (Regional Marketing Manager CEE z firmy Fluke).

 • 2011-10-17 | Komentarze: 0

  Poprawność odczytu gwarantowana - dokumentujące kalibratory przemysłowe FLUKE z serii 750

  Odpowiednia kalibracja urządzeń pomiarowych jest sprawą niezwykle istotną. W końcu to od prawidłowego odczytu zależy często poprawna praca danego systemu, a czasami nawet bezpieczeństwo znajdujących się w jego pobliżu osób. Nowa seria 750 kalibratorów przemysłowych firmy Fluke pozwoli dokonać niezbędnych ustawień dokładnie, szybko i wygodnie, nawet w terenie.

Strona 1 z 1
 1