Wyniki wyszukiwania dla frazy: grohe

Liczba znalezionych wiadomości: 5

 • 2011-08-16 | Komentarze: 0

  Umywalki MINI marki ALTERNA – swoboda w kreowaniu łazienki

  Urządzając łazienkę poszukujemy oryginalnych rozwiązań, które ją wyróżnią. Umywalki MINI marki Alterna, dostępne w salonach łazienkowych Cortina, charakteryzują się zdecydowanymi i asymetrycznymi kształtami nadając łazience nowego wymiaru. Dzięki przemyślanej formie dają szerokie możliwość aranżacji w pokojach kąpielowych, jak i w małych łazienkach. Jednym z pomysłów jest zestawienie obok siebie dwóch jednakowych modeli, które stworzą imponującą całość.

 • 2011-07-07 | Komentarze: 0

  Salony łazienkowe „muszą żyć” – nowa filozofia salonów CORTINA

  Salony łazienkowe zapewniające szeroką gamę elementów wyposażenia łazienek zmieniają wizerunek. Z tradycyjnie postrzeganych przekształcają się w miejsca spotkań, które inspirują do zmian. CORTINA – wiodący dystrybutor glazury i terakoty – wprowadza nową strategię prezentowania oferty produktowej i kontaktów z Klientami. Spotkania z architektami i projektantami, inspirowanie aranżacjami łazienek, tworzenie kreatywnej atmosfery oraz dostarczanie różnorodnego pod względem designu asortymentu to główne złożenia filozofii wdrażanej w salonach łazienkowych CORTINA.

 • 2009-10-15 | Komentarze: 0

  Raindance Point w gdańskim salonie łazienek CORTINA już otwarty

  Strefa innowacji inspirująca wyobraźnię. Ekspozycja pomyślana jako punkt skupiający środowiska twórcze wokół architektury, aranżacji wnętrz i technologii. Pierwszy na świecie Raindance Point w białej aranżacji, zrealizowany w całości według polskiego pomysłu, został uroczyście otwarty we wrześniu 2009 roku w salonie firmy CORTINA w Gdańsku.

 • 2009-10-13 | Komentarze: 0

  Dom Development - apartament pokazowy w inwestycji Grzybowska 4

  Dom Development, czołowy deweloper działający na warszawskim rynku nieruchomości, otworzył apartament pokazowy w inwestycji Grzybowska 4 w Warszawie. Inspiracją przy aranżacji luksusowego apartamentu były przestrzeń, światło, wolność i w ten sposób rozumiana inspirująca podróż po świecie. Apartament został urządzony dla rodziny, która będąc ciekawa nowych doznań i nie bojąc się ich, realizuje swoje marzenia, również poprzez odpowiednią kreację swojej przestrzeni. Autorem projektu i wykonawcą jest architekt Maciej Zaborowski z pracowni GSZ Design.

 • 2009-03-18 | Komentarze: 0

  Zamieszkaj na Starej Pradze!

  Budimex Nieruchomości zachęca do przeprowadzki na Starą Pragę. Deweloper przygotował mieszkania wykończone „pod klucz” łącznie z meblami kuchennymi i sprzętem AGD. W ofercie dostępne są także mieszkania w stanie deweloperskim, spełniające wymogi programu „Rodzina na swoim”.

Strona 1 z 1
 1