Dodaj ofertę za darmo

Wyniki wyszukiwania dla frazy: i Dodaj swoją ofertę za darmo

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2011-12-23 | Komentarze: 0

  Czy jest możliwe posiadanie maszyny WATERJET z gwarancją dożywotnich darmowych szkoleń na wszystkich poziomach zaawansowania?

  Pierwszą taką ofertę na polskim rynku przedstawiła firma TECHJET z Malborka, dostawca innowacyjnych przecinarek do cięcia wodą, wyłączny przedstawiciel w Polsce światowych liderów branży. Teraz każdy klient TECHJET dostaje gwarancję dożywotnich darmowych szkoleń w Akademii Efektywnego Ciecia Wodą dla wszystkich operatorów pracujących na zakupionej maszynie!

 • 2009-04-03 | Komentarze: 0

  Nowe programy obliczeniowe Rockwool dla specjalistów budowlanych

  Z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP na zlecenie Rockwool Polska wynika, że informacje z zakresu ochrony cieplnej budynku polscy architekci czerpią przede wszystkim z prasy fachowej – 77% oraz publikacji informacyjno-handlowych producentów materiałów budowlanych do izolacji – 69%.1 Dlatego z myślą o specjalistach z branży budowlanej firma Rockwool Polska przygotowała fachowe programy obliczeniowe służące m.in. do kalkulacji optymalnej grubości izolacji, które okazują się niezwykle przydatne w ich codziennej pracy.

 • 2009-03-08 | Komentarze: 0

  Własne M wraz z kredytem

  Wbrew pozorom kryzys jest bardzo dobrym czasem na zakup nieruchomości. Ich ceny znacznie spadły, jednak trzeba liczyć się z możliwością kolejnych zwyżek, kiedy światowa gospodarka wygrzebie się już z dołka. Pozostaje tylko jeden problem – skąd wziąć fundusze na tak istotną inwestycję, skoro banki pożyczają pieniądze bardzo niechętnie?

Strona 1 z 1
 1