Wyniki wyszukiwania dla frazy: jadar'"

Liczba znalezionych wiadomości: 15

 • 2014-09-16 | Komentarze: 0

  Mniej znaczy więcej – kostka brukowa Polbruk Ideo w dwóch nowych odsłonach

  Wśród wielu dostępnych na rynku wzorów, faktur i kolorów nawierzchni brukowych, zawsze szukamy tej wyjątkowej, która doskonale wkomponuje się w klimat naszej posesji. Czasem jednak warto postawić na najprostsze rozwiązanie, bo siła i urok pewnych elementów nie tkwi w różnorodności, ale w prostocie i drobnych szczegółach. Tak jak w przypadku nowych modeli kostki brukowej Polbruk Ideo, które dzięki delikatnym barwom i nowoczesnej, szorstkiej strukturze nadadzą charakteru brukowanej powierzchni i odmienią każdy postawiony na niej krok.

 • 2013-09-11 | Komentarze: 0

  Efektowne wejście, czyli jak wyeksponować drogę do domu

  Strefa wejściowa to najbardziej reprezentacyjne miejsce niemal każdej posesji. Stanowi ona wizytówkę domu, dlatego powinna prezentować się nienagannie i w harmonijny sposób komponować się z budynkiem oraz jego otoczeniem. Co zrobić, kiedy architektura bryły i zagospodarowanie terenu nie sprzyja ekspozycji głównego punktu? Można zacząć dosłownie od podstaw. Odpowiednia aranżacja nawierzchni oraz prowadzących do drzwi ścieżek, to prosty i atrakcyjny sposób na wyeksponowanie wejścia. Jak tego dokonać radzi firma Polbruk.

 • 2013-07-02 | Komentarze: 0

  SZÓSTKA DLA MARKI POLBRUK

  13 czerwca 2013 r. odbyła się gala wręczenia nagród Budowlana Marka Roku 2013. To już po raz IX ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadziło niezależne, ogólnopolskie badanie, które pozwoliło wyłonić marki materiałów budowlanych, cieszące się największym zaufaniem wśród fachowców. Wśród laureatów i tym razem nie zabrakło firmy Polbruk.

 • 2013-02-01 | Komentarze: 0

  Przestrzeń miejska – design na miarę naszych czasów

  Ukształtowanie oraz wizualny aspekt przestrzeni miejskiej to elementy, na które zwraca się dziś coraz większą uwagę. Zajmujący się tą sferą designerzy w przygotowywanych dla miasta projektach coraz częściej reagują na przemiany zachodzące w społeczeństwie, uwzględniają nowoczesne trendy i zmieniające się praktycznie z roku na rok upodobania estetyczne. Przestrzeń publiczna stała się polem do popisu dla artystów, którzy, realizując swoje pomysły, kreują nowy obraz współczesnego świata.

 • 2012-03-12 | Komentarze: 0

  POLBRUK S.A. wśród laureatów Diamentów Forbesa!

  Diamenty Forbesa 2012 rozdane! Wśród nagrodzonych i tym razem nie zabrakło firmy Polbruk S.A. Lider w produkcji kostki brukowej i betonowych wyrobów drogowych już po raz trzeci z rzędu znalazł się na prestiżowej liście Forbesa, wśród największych przedsiębiorstw, których roczne przychody ze sprzedaży przekraczają 250 mln złotych.

 • 2011-11-14 | Komentarze: 0

  W oczekiwaniu na Euro 2012, czyli polskie przygotowania do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej

  Prace związane z Euro 2012 w Polsce idą pełną parą. Stadiony we Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku zostały już oddane do użytku, a na listopad planowany jest odbiór areny sportowej w Warszawie. Wybudowanie obiektów, na których rozgrywane będą mecze to najważniejszy, jednak nie jedyny etap w fazie przygotowań. Organizatorzy Mistrzostw nie mogę zapomnieć również o zagospodarowaniu stadionowych kulis, stanowiących integralną część całego wydarzenia.

 • 2011-10-18 | Komentarze: 0

  W klimacie przedwojennych uliczek – kostka brukowa Albena firmy Polbruk

  Stare, przedwojenne miasta w odróżnieniu od nowoczesnych metropolii kryją w sobie niesamowite historie i wyjątkową atmosferę. Uwielbiamy więc spacerować wąskimi, brukowanymi uliczkami w otoczeniu zabytkowych kamienic. Dawne klimaty coraz chętniej przenosimy też na własne posesje, tworząc w miejskim gąszczu przytulną enklawę z dala od ulicznego zgiełku i zatłoczonych ulic. W zbudowaniu ogrodu retro z pewnością pomoże nowość firmy Polbruk – melanżowa kostka brukowa Albena.

 • 2011-07-19 | Komentarze: 0

  Polbruk ze Złotym Godłem

  Ogólnopolska firma Polbruk S.A. już po raz trzeci została wyróżniona w konkursie Najwyższa Jakość Quality International, tym razem zdobywając tytuł Laureata oraz otrzymując Złote Godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości za kostkę brukową, płyty chodnikowe oraz materiały do budowy dróg i autostrad.

 • 2011-07-14 | Komentarze: 0

  POLBRUK Budowlaną Marką Roku 2010

  Polbruk S.A. po raz czwarty z rzędu został wyróżniony w rankingu marek budowlanych, jednym z największych i najważniejszych tego typu badań prowadzonych w Polsce. W kategorii kostka brukowa - POLBRUK otrzymał tytuł BUDOWLANEJ MARKI ROKU 2010.

 • 2011-05-27 | Komentarze: 0

  Polbruk na targach AUTOSTRADA-POLSKA w Kielcach

  W dniach 10-13 maja 2011r. odbyła się w Kielcach XVII już edycja Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA oraz towarzyszących im równolegle targów MASZBUD i TRAFFIC EXPO-TIL. To jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży, zgromadziło w tym roku ponad 20 tys. zwiedzających i prawie 900 firm z całego świata, które na powierzchni blisko 33 tys. m2 miały okazję zaprezentować swoje oferty. Wśród nich miejsce znalazła również firma Polbruk.

Strona 1 z 2
 1  2   następna »