Wyniki wyszukiwania dla frazy: kredyt

Liczba znalezionych wiadomości: 311

 • 2018-12-11 | Komentarze: 0

  KUP teraz u SZTYGARA! Zapłać później w e-ratach 0%

  Zakup węgla na nachodzące zimowe miesiące to spory wydatek, wyraźnie odczuwalny w budżecie każdej polskiej rodziny. W trosce o Klientów marka WĘGIEL SZTYGAR® w porozumieniu z Santander Consumer Polska wprowadza w e-sklepie możliwość płatności w dziesięciu nieoprocentowanych e-ratach. Odroczenie płatności pierwszej raty o 3. miesiące to także jedna z wielu korzyści tej wyjątkowej oferty.

 • 2014-07-16 | Komentarze: 0

  W którym kierunku rozwijają się polskie miasta XXI wieku?

  Nowe inwestycje, ewoluujące potrzeby mieszkańców, przemiany społeczne i gospodarcze – w XXI wieku doszło do szeregu zmian, wyraźnie widocznych w aspekcie dynamicznie zmieniających się aglomeracji. Podczas Kongresu Mieszkaniowego – Dni Dewelopera, który odbędzie się 7 i 8 października we Wrocławiu, głos w tej kwestii zabiorą cenieni eksperci, którzy wypowiedzą się m.in. na temat rozwoju obszaru mieszkalnictwa w Polsce. Głównym organizatorem wydarzenia jest Polski Związek Firm Deweloperskich, zaś współorganizatorami są Narodowy Bank Polski, Zachodnia Izba Gospodarcza i Hala Stulecia.

 • 2014-04-17 | Komentarze: 1

  Dom marzeniem, które może się spełnić

  Dom, to miejsce, które kojarzy się z rodzinnym ciepłem, jednak znając realia dzisiejszych czasów bardzo dobrze wiemy jak trudno sprostać marzeniu i znaleźć środki, aby go wybudować. Wiele rodzin żyje z owym marzeniem pomieszkując w blokach na wynajmie bądź pokątnie u rodziców lub teściów. Nie oznacza to, iż nie jesteśmy w stanie doczekać się własnego domu z tarasem i pięknym ogrodem jeśli pracujemy, a nasza pensja nie należy do najniższej krajowej.

 • 2014-03-26 | Komentarze: 0

  Jak sprawnie zapoznać się z ofertami mieszkań rynku pierwotnego?

  Poszukiwania wymarzonego mieszkania na rynku pierwotnym to proces dość długotrwały i skomplikowany. Można pokusić się o znalezienie lokum samodzielnie, ale najczęściej warto skorzystać z ofert i pomocy profesjonalistów działających w branży. Pomocne będzie sprecyzowanie lokalizacji, parametrów mieszkania, ceny i innych wymagań. Po ich określeniu trzeba zastanowić się czy skorzystać z oferty dewelopera, portali branżowych czy agencji nieruchomości.

 • 2014-01-14 | Komentarze: 1

  Tynk dekoracyjny – sposób na nowoczesne ściany

  Przyjemnie jest mieszkać i pracować w ładnych wnętrzach. Łatwym i efektownym sposobem na nadanie pomieszczeniom wyróżniającego się charakteru jest zastosowanie białego lub kolorowego tynku dekoracyjnego. Dzięki niemu uzyskamy ciekawe wrażenie trójwymiarowych wzorów na ścianach.

 • 2013-11-12 | Komentarze: 0

  Wymieniamy windę w budynku

  Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów podaje, że blisko połowa zamontowanych w kraju wind wymaga wymiany lub gruntownej modernizacji Wielu właścicieli i zarządców nieruchomości zastanawia się, które z tych rozwiązań jest bardziej opłacalną inwestycją. Sprawdziliśmy, jakie czynniki powinny być przez nich brane pod uwagę.

 • 2013-07-16 | Komentarze: 1

  Pierwsze półrocze 2013 na rynku nieruchomości: sprzedaż stabilna, lecz niższa niż w 2012 roku

  W ocenie ekspertów stołecznego dewelopera Neocity, pomimo zbliżonego popytu na lokale, ilość transakcji sfinalizowanych w pierwszej połowie 2013 roku była niższa niż w 2012. Wpływ na to ma wiele zjawisk, takich jak wysoka nadpodaż na rynku czy ciągłe trudności z uzyskaniem przez Klientów kredytów hipotecznych.

 • 2013-07-02 | Komentarze: 0

  Dofinansowanie na kolektory słoneczne wciąż w zasięgu ręki!

  Polska jest jednym z europejskich liderów w liczbie instalowanych kolektorów słonecznych. Ten niewątpliwy sukces możliwy jest dzięki 45% dofinansowaniu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oferowanemu osobom fizycznym i wspólnotom mieszkaniowym. Co istotne, uzyskanie dopłaty ułatwiają firmy zajmujące się sprzedażą i montażem zestawów solarnych biorąc na siebie wszelkie formalności związane z dofinansowaniem.

 • 2013-06-21 | Komentarze: 0

  Kupno mieszkania pod wynajem znów opłacalne?

  Rada Polityki Pieniężnej obniżyła stopy procentowe. Co to oznacza w praktyce? Dla osób, które mają lub zamierzają starać się o kredyt hipoteczny to przede wszystkim niższa miesięczna rata. Ostatnimi czasy mało komu opłacało się kupować mieszkanie pod wynajem właśnie z powodu wysokich rat. Być może ten sposób inwestowania znów stanie się opłacalny.

 • 2013-05-29 | Komentarze: 1

  Sprawdzamy, jakie domy chcą budować Polacy

  Najpopularniejszy wśród Polaków jest tradycyjny murowany dom z cegły ceramicznej, pokryty dachówką ceramiczną i nie posiadający piwnicy – pokazuje analiza zapytań składanych w Oferteo.pl, serwisie łączącym poszukujących produktów i usług wraz z ich dostawcami i wykonawcami. Polacy chcieli je zlecać do stanu surowego zamkniętego zakładając, że sami wykonają pozostałe zadania lub wynajmą kolejną ekipę.

Strona 1 z 32
 1  2  3  4  5  6  ...  32   następna »